Znaleziono 0 artykułów
11.07.2022

Sharon Stone w królewskiej stylizacji na pokazie Dolce & Gabbana

11.07.2022
Fot. Getty Images

Zaledwie dzień wcześniej Sharon Stone zachwycała złoto-turkusową stylizacją na pokazie Dolce & Gabbana Alta Moda, by kolejnego, w niedzielę 10 lipca, znów oczarować rozmachem. W cytrynowym kostiumie, który założyła na prezentację męskiej kolekcji Dolce & Gabbana, gwiazda prezentowała się niczym królowa.

Odbywające się w lipcu 2022 roku pokazy m.in. haute couture to nie tylko okazja do obserwowania, jak trendy rodzą się lub powracają, lecz także szansa, by zainspirować się stylem gwiazd. Podczas prezentacji kolekcji Dolce & Gabbana Alta Moda 9 lipca obiektywy aparatów zawrócone były w kierunku Sharon Stone. Aktorka wybrała się do Syrakuz na Sycylii, aby obejrzeć nowe projekty włoskiego domu mody – i najwidoczniej również po to, aby olśnić gości pokazów rozmachem swoich stylizacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Aktorka najpierw obejrzała pokaz Alta Moda, kolekcji damskiej Dolce & Gabbana, z którego wybrane looki umieściła na swoim Instagramie. „Odrobina luksusu. Raportuje Sharon Stone” – napisała gwiazda pod postem. Na te okazję sama założyła złoty gorset i turkusowe atłasowe spodnie.

Fot. Getty Images

Dzień później, 10 lipca, na pokaz kolekcji Alta Sartoria, Stone wybrała długi kombinezon z asymetrycznym dekoltem i stanikową górą, utrzymany w nieoczywistej kolorystyce – połączeniu neonowej żółci z cytrynowym. Kombinezon od Dolce & Gabbana miał również długi tren, widoczny na wideo, które gwiazda opublikowała na Instagramie. Stylizację dopełniały szmaragdowe kolczyki, czarne szpilki oraz gładka fryzura: gwiazda krótkie włosy zaczesała do tytułu. I wyglądała niczym królowa.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij