Znaleziono 0 artykułów
10.07.2022

Gwiazdy na sycylijskim pokazie Dolce & Gabbana

10.07.2022
Instagram @mariahcarey

Ferie barw, magiczna sceneria i największe gwiazdy w pierwszym rzędzie. Tak w skrócie można opisać pokaz najnowszej kolekcji duetu Dolce & Gabbana. Misterne kreacje zaprezentowane w samym sercu Syrakuz podziwiała Mariah Carrey, Sharon Stone, Helen Mirren i Drew Barrymore.

Z Placu Hiszpańskiego w Rzymie, gdzie w piątkowy wieczór najnowszą kolekcję dla domu mody Valentino zaprezentował Pierpaolo Piccioli, przenosimy się na Sycylię. W Syrakuzach, jednym z najpiękniejszych zakątków wyspy, 9 lipca kolekcję Alta Moda zaprezentował duet Dolce & Gabbana.

Jak przystało na włoskich projektantów na wybiegu królował przepych, a na gości czekało wielkie show. Kolekcja, która nawiązuje do historii Sycylii i dziedzictwa domu mody, obfitowała w żywe kolory i misterne konstrukcje. 

Z pierwszego rzędu pokaz oglądały największe gwiazdy. Mariah Carey zachwyciła dopasowaną kreacją we wzór przypominający mozaikę. Artystka uzupełniła look wachlarzem oraz diademem godnym królowej. Helen Mirren postawiła na balową suknię z bufkami w kolorowe pasy, a Drew Barrymore czerwono-różową, delikatną kreację z kwietnymi zdobieniami i pasującą do nich opaską. 

Nieco innym zestaw wybrała Sharon Stone. Aktorka, która podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes pozowała w kreacjach D&G, na sycylijskim pokazie zachwyciła stylizacją ze złotym gorsetem oraz turkusowymi spodniami z długim trenem. Z kolei piosenkarka Ciara, która przyleciała na pokaz z całą rodziną, pozowała do zdjęć w złotej kreacji. Na Sycylię przylecieli także Anna i Robert Lewandowscy, którzy również zaprezentowali się w stylizacjach Dolce&Gabbana.

Wszystkie gwiazdy prezentowały się w iście królewskim wydaniu.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij