Znaleziono 0 artykułów
01.03.2024

Sienna Miller już nosi najmodniejsze buty na koturnie 2024 roku

01.03.2024
Sienna Miller podczas paryskiego tygodnia mody jesień-zima 2024-2025 odwidziła pokaz nowej kolekcji marki Chloé (Fot. Getty Images)

Ikona lat 2000. Sienna Miller nie mogła przegapić pierwszego pokazu Chloé pod kreatywnym przewodnictwem Chemeny Kamali. W wiralowych butach na koturnie i asymetrycznej sukience gwiazda perfekcyjnie powraca do swojego ulubionego stylu boho.

W czwartek 29 lutego w ramach paryskiego tygodnia mody jesień-zima 2024-2025 odbył się pokaz nowej kolekcji marki Chloé – pierwszy raz pod kreatywnym przewodnictwem Chemeny Kamali. W wydarzeniu wzięły udział takie gwiazdy, jak Kathryn Newton, Alexa Chung czy Georgia May Jagger. W pierwszym rzędzie, obok Kiernan Shipki, zasiadła aktorka Sienna Miller, dla której było to pierwsze wyjście na czerwony dywan po urodzeniu córki. Ikona stylu Sienna Miller zachwyciła kobiecą stylizacją boho, w której główną rolę odgrywały asymetryczna sukienka i wiralowe koturny Chloé.

Sienna Miller zasłynęła doskonałymi stylizacjami boho. Powraca do nich na pokazie Chloé

Na pokaz kolekcji Chloé jesień-zima 2024-2025, pierwszy raz pod kreatywnym kierownictwem Chemeny Kamali, aktorka Sienna Miller zdecydowała się na zestawienie swobodnych elementów garderoby. Aktorka miała na sobie białą sukienkę midi, zakończoną asymetrycznymi pasami koronki. Subtelną, kobiecą sukienkę Sienna zestawiła z masywnymi butami – nowym hitem domu mody Chloé. W tym wiralowym modelu przecinające się pasy czarnej skóry łączą się z niebotycznie wysoką platformą na koturnie. Stylizację wieńczyła skórzana kurtka o oversize’owym kroju i czarna torebka ze złotą obręczą. 

Sienna Miller w wiralowych butach Chloe na ekstremalnym koturnie (Fot. Getty Images)

Sienna Miller w bezkonkurencyjnej stylu powraca na czerwone dywany po urodzeniu córki

Nie dziwi, że to właśnie pokaz nowej kolekcji Chloé jest pierwszym modowym wydarzeniem, w którym Sienna Miller wzięła udział po porodzie (urodziła córkę w styczniu 2024 roku). Aktorka nie rozstawała się z ubraniami tego domu mody już w 2000 roku – ze zwiewnymi bluzkami i charakterystycznymi dla marki butami Susanna, które zapoczątkowały ruch boho-chic na czele. Obserwując na wybiegu nowe podejście Kamali do estetyki Chloé, Miller zakochała się w kobiecej beztrosce kolekcji. – To był najpiękniejszy pokaz, jaki widziałam od dłuższego czasu. Moja wymarzona garderoba przechodziła tuż obok mnie – mówiła aktorka.

Świeże podejście Chemeny Kamali do estetyki boho przywołuje na myśl ruch trend indie sleaze z lat 2010., kiedy gwiazdy takie jak Sienna Miller łączyły eteryczne elementy Chloé z obcisłymi jeansami i masywnymi butami z klamrą. – Rzeczy, które nosiłam wczoraj, stają się vintage. Ale teraz mamy do czynienia z pokoleniem Z i rzeczy, które wyszły z mody, teraz są szykowne – mówi Miller.  

Ekstremalnie wysokie botki Chloé, które wybrała Sienna Miller, już w trakcie pokazu stały się wiralem

Buty zaprezentowane na wybiegu, wykonane z przecinających się pasów czarnej skóry i niebotycznie wysokiej platformy na koturnie, stały się wiralem jeszcze przed oficjalną premierą – już podczas pokazu nosiła je większość gościń. 

Oprócz Sienny Miller, na masywne koturny zdecydowała się także zasiadająca z nią w pierwszym rzędzie Kiernan Shipka, która wystylizowała je z dzianinowym kompletem w modnym kolorze oliwkowej zieleni w zgodzie z trendem "no pants". Georgia May Jagger wiralowe buty Chloé zestawiła z czarną skórzaną kurtką i beżową minitorebką. Również Meghann Fahy zestawiła je ze skórą – w burgundowym kolorze, w połączeniu z beżowymi spodniami z szeroką nogawką i transparentną bluzką z głębokim dekoltem.

Kiernan Shipka i Georgia May Jagger w butach na ekstremalnym koturnie marki Chloé (Fot. Getty Images)

Ten sam model założyły również Kathryn Newton, Pat Cleveland, Liya Kebede i Thomasin McKenzie. Eva Danino wybrała koturny z brązową skórą, Anna Cleveland zabudowaną wersję zasłaniającą palce, a siostry Amy i Aya Suzuki postawiły na koturnową interpretację trendu peep-toe z wyciętym obcasem. 

Zobacz także:

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Sienna Miller już nosi najmodniejsze buty na koturnie 2024 roku
Proszę czekać..
Zamknij