Znaleziono 0 artykułów
20.07.2023

Gdy kunszt spotyka wygodę. Designerskie kanapy polskiej marki Bizzarto

20.07.2023
(Fot. materiały prasowe)

Najlepszej jakości materiały, znakomite rzemiosło i niemal matematyczna precyzja wykonania. Przy czym w pracowniach polskiej marki mebli wypoczynkowych Bizzarto, skrzętne kalkulacje nie przekładają się wyłącznie na design graniczący z boską proporcją, ale i złożone równania, w których prym wiodą komfort, praktyczność oraz wygoda.

Można, jak laureat nagrody im. Miesa van der Rohe Peter Zumthor „myśleć architekturą”. Można z architektury uczynić pasję lub wiodące źródło inspiracji. Ale zdaniem przedstawicieli marki mebli wypoczynkowych Bizzarto, należy przede wszystkim podchodzić do niej jako do stylu życia. W końcu stanowi integralną część naszej codzienności. Bywa magazynem wspomnień oraz nośnikiem emocji.

To, dlatego tak istotne jest, aby właściwie zaaranżować najbliższe otoczenie. Dostosować wnętrze do gustu, dobrać meble pod względem komfortu i wygody. A tych trzech cech nie można odmówić sofom i narożnikom Bizzarto, które dzięki licznym modułom, dopasowują się do indywidualnych potrzeb.

(Fot. materiały prasowe)

Stylowe kanapy, sofy i narożniki polskiej marki Bizzarto

W butikach polskiej marki coś dla siebie znajdą więc wytrawni kanapowcy, którzy z salonu uczynili nie tylko miejsce spotkań, ale i domowe biuro. Modułowe meble Zen, zaprojektowane przez Grynasz Studio, obejmują bowiem zarówno niewielkie sofy, jak i fotele, które można dowolnie rozbudować, uzupełnić o metalowe stoliki, pufy lub organizery.

Modułowe kanapy z kolekcji Manhattan zostały z kolei skrojone na leniwe popołudnia w gronie najbliższych. Oprócz wygody, zapewniają możliwość tworzenia własnych meblowych konstelacji, dobór odpowiedniego stopnia miękkości siedzisk oraz poduszek oparciowych. Podobnie jest w przypadku linii Mood, która wyróżnia się charakterystycznymi przeszyciami, drewnianymi listwami przy progu oraz półeczką montowaną na ściance szezlonga.

(Fot. materiały prasowe)

Sofa Swing to dla odmiany prawdziwy meblarski kameleon – dopasujecie ją do wielkości salonu i wystroju pomieszczenia, wybierzecie jej kształt i szerokość siedziska. A po zainstalowaniu we wnętrzu, wciąż możliwe będzie elektryczne sterowanie stopniem pochylenia oparcia, wychylenia podnóżka oraz zagłówka. Kanapę dopełnia funkcja spania i pojemniki na zapewniające dodatkowe miejsce na pościel i drobiazgi. W końcu jak głosi motto Bizzarto: „Przepis na idealne popołudnie jest naprawdę prosty”.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij