Znaleziono 0 artykułów
01.12.2023

Świąteczna kampania Moliera 2 pełna najmodniejszych ubrań i dodatków na sezon imprez

01.12.2023
Świąteczna kampania Moliera 2 (Fot. Materiały prasowe)

Uroczy sweter w stylu księżnej Kate, idealny na Gwiazdkę, i cekinowa mini na sylwestra – w ofercie Moliera 2 znajdziemy ubrania na sezon imprez. Świąteczna kampania niesie przesłanie radości. 

Powracająca co kilka sezonów krata, wełniane swetry w stylu księżnej Kate i sukienki w odcieniu najmodniejszej w tym sezonie czerwieni znajdziemy w butiku Moliera 2. Zrealizowana we wnętrzach Kinoteki kampania prezentuje stylizacje na nadchodzący sezon imprez.

Świąteczna kampania Moliera 2 (Fot. Materiały prasowe)

W ofercie Moliera 2 znajdziemy ubrania i dodatki na sezon świąteczny

W zimowej ofercie Moliera 2 znajdziemy mięsiste swetry w klimacie après-ski, które idealnie sprawdzą się na długie, zimowe wieczory albo świąteczny prezent, płaszcze ze sztucznego futra, ciepłe kurtki z wysokim kołnierzem i ponadczasowe spódnice. Wszystko utrzymane w modnych w tym sezonie odcieniach czerwieni, bieli i beżu. W grudniu czekają nas liczne spotkania, więc Moliera 2 przygotowała wiele wieczorowych propozycji – metaliczne sukienki, ponadczasowe małe czarne i garnitury wpisujące się w trend na power dressing.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOLIERA2 (@moliera2)

Przesłanie stojące za kampanią Moliera 2

Kampania Moliera 2 skupiła się jednak nie tylko na prezentacji kolekcji luksusowych domów mody. Przesłaniem sesji, w której wzięła udział m.in. Karolina Pisarek, jest docenienie bliskości radości i magii Gwiazdki spędzonej z najbliższymi, najchętniej w swetrach z Moliera 2.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Świąteczna kampania Moliera 2 pełna najmodniejszych ubrań i dodatków na sezon imprez
Proszę czekać..
Zamknij