Znaleziono 0 artykułów
15.12.2023

Zawalcz o nagrody w świątecznym konkursie Neboa x Paprocki & Brzozowski

15.12.2023
Serum Neboa (Fot. Materiały prasowe)

Marka Neboa połączyła siły z duetem Paprocki & Brzozowski, aby wspólnie przygotować świąteczny konkurs. Na zwycięzców czekają zestawy wegańskich kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz limitowane torby od projektantów.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: „Jaki prezent dla naszej planety zrobisz w tym roku z okazji świąt?”, zamieszczone w instagramowym poście Neboa. Do wygrania atrakcyjne nagrody o łącznej puli 5 tys. złotych. Wśród nich znalazło się dziesięć zestawów kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy Neboa oraz dziesięć bawełnianych toreb zaprojektowanych przez duet Paprocki & Brzozowski.

Świąteczny konkurs Neboa x Paprocki & Brzozowski (Fot. Materiały prasowe)

Pomysł na pytanie konkursowe wynika z filozofii Neboa, która od początku swojej działalności troszczy się o planetę. Kosmetyki polskiej marki tworzone są w duchu less waste i mają wegańskie formuły potwierdzone certyfikatem PETA Cruelty Free and Vegan. Neboa troszczy się także o morza i oceany. Wraz z organizacją Plastic Bank działa na rzecz powstrzymaniu procesu powstawania plastiku oceanicznego.

Konkurs Neboa x Paprocki & Brzozowski potrwa do 20 grudnia.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij