Znaleziono 0 artykułów
20.09.2023

Taylor Swift w swojej jesiennej „jeans era” stawia na denimowy płaszcz

20.09.2023
(Fot. Getty Images)

Taylor Swift kocha jeans i nikt nie nosi go tak dobrze, jak ona. Ulubioną letnią kurtkę artystka zamieniała teraz na jesienny denimowy płaszcz. To doskonała alternatywa dla klasycznego, beżowego trencza.

Taylor Swift w jeansowym płaszczu znalazła idealną alternatywę dla trencza

Na scenie Taylor Swift nie stroni od modowych eksperymentów i odważniejszych kreacji, na co dzień jednak stawia na te bardziej casualowe. Taki look wybrała również pod koniec września, kiedy spotkała się z Sophie Turner. Z tej okazji piosenkarka zdecydowała się na luźną stylizację: gruby, jeansowy płaszcz sięgający łydki, pod który założyła ceglastoczerwoną mini. Sukienkę zestawiła z ciemnobrązowymi kozaki z lakierowanej skóry z wytłaczanym wzorem skóry krokodyla. Do jasnozłotych włosów, które gwiazda związała w kucyk, idealnie pasowała delikatna, złota biżuteria. Stylizację Taylor Swift uzupełniała – kontrastująca z czerwienią sukienki – zielona torebka. 

Sophie Turner łączy wycięty top z szerokimi spodniami

Taylor Swift towarzyszyła Sophie Turner, która postawiła na stylizację w znacznie bardziej letnim klimacie. Gwiazda „Gry o tron” założyła mieniący się, srebrny top odsłaniający brzuch i ramiona i pokazała, jak go nosić najlepiej: z pasującymi do niego szarymi, luźnymi spodniami z paskiem z tego samego materiału. Jeśli chodzi o dodatki, Turner wybrała klasyczną, czarną torebkę, oraz złotą – a nie, jak można by się spodziewać, srebrną – biżuterię i błękitno-białe, masywne sneakersy. Talię przewiązała lekkim czarnym swetrem. 

(Fot. Backgrid/East News)

Taylor Swift wspiera Sophie Turner

Spotkanie z piosenkarką to pierwsze publiczne wyjście Sophie Turner, odkąd ogłoszono rozpad jej małżeństwa z Joe Jonasem. Z Jonasem w 2008 roku umawiała się także Swift, która swój hit „Mr Perfectly Fine” miała napisać zaraz po tym, jak Joe zerwał z nią przez telefon. Wspólnym wyjściem gwiazdy dały pokaz siostrzeńswa i kobiecej siły. W dodatku w świetnym stylu.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij