Znaleziono 0 artykułów
05.06.2020

Tęczowe pączki od MOD Donuts i „Vogue Polska” na rzecz KPH

05.06.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Kamila Mroczkowska i Patrycja Jaskólska, właścicielki warszawskiej cukierni MOD Donuts, przyłączają się do obchodów Pride Month oraz Pride Weekend Vogue Polska. Od najbliższej soboty do końca czerwca przy ul. Oleandrów 8 będzie można kupić specjalne tęczowe donuty w cenie 10 zł za sztukę. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Kampanii Przeciw Homofobii.

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc dla społeczności LGBTQ+. To wtedy ulice największych miast świata zalewają tęczowe Parady Równości – wielkie celebracje tolerancji, różnorodności i wzajemnego szacunku. Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczne obchody wyglądają jednak inaczej, aktywności z nimi związane w dużej mierze przenoszą się do sieci. 

„Vogue Polska” po raz kolejny bierze udział w obchodach Pride Month, tym razem organizując wyjątkowe wydarzenie online – Pride Weekend. 6 i 7 czerwca na łamach Vogue.pl i w naszych kanałach społecznościowych na czytelników czekają występy na żywo, playlisty, podcasty, wywiady, a także streamingi filmów i spektakli. Do naszej akcji przyłącza się także jedna z najbardziej rozpoznawalnych cukierni w Warszawie.

– Chcemy na swój sposób zaangażować się w obchody Pride Month i okazać wsparcie środowisku LGBTQ+, pokazując, że szacunek i miłość należą się wszystkim – mówią Kamila Mroczkowska i Patrycja Jaskólska, właścicielki MOD Donuts, których pączki przygotowywane na bazie polsko-francuskiego przepisu powstają wyłącznie z naturalnych składników. Od 6 czerwca do końca miesiąca fani słynnych pączków z dziurką przy ul. Oleandrów 8 znajdą ich tęczową wersję w cenie 10 zł. Sto procent dochodu z ich sprzedaży zasili konto Kampanii Przeciw Homofobii, ogólnopolskiej organizacji pozarządowej, która od 2001 r. walczy o równouprawnienie osób ze społeczności LGBTQ+.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij