Znaleziono 0 artykułów
24.11.2022

The Odder Side x Klarna: Z Berlina do Warszawy

24.11.2022
(Fot. Kate Bellm)

Już 25 listopada przy Kredytowej 9 odbędzie się kolejna impreza z cyklu #theoddersidehangsout. Dla gości zagrają berlińskie DJ-ki Alyssa i Gia, bohaterki najnowszej kampanii marki The Odder Side – To The Beat.

Osiem lat na rynku, pięć sklepów w Polsce, po jednym w Paryżu i Amsterdamie, ponad 170 tys. obserwatorów na Instagramie i klientki z całej Europy – w niespełna dekadę Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek, założycielki The Odder Side, zbudowały markę, która stała się światowym fenomenem. Duet nie zwalnia tempa. Niedługo po premierze najnowszej kampanii na sezon-jesień 2022 Justyna i Brygida zapraszają klientki na imprezę z cyklu #theoddersidehangsout (partnerem wydarzenia po raz kolejny została Klarna).

Już 25 listopada o godz. 21:00 przy Kredytowej 9 dla gości zagrają Alyssa i Gia, berlińskie DJ-ki, bohaterki kampanii To The Beat. Duet stanął przed obiektywem Kate Bellm, cenionej fotografki mody. Owocem tej współpracy jest klimatyczna sesja na Ibizie. W centrum kampanii znalazła się jesienno-zimowa kolekcja The Odder Side, z miękkimi, ażurowymi swetrami, kurtkami z wełny i obowiązkowymi dżinsami na czele.

– Z Alyssą i Gią połączyła nas muzyka – mówi Przygońska. – Pamiętam moment w którym po raz pierwszy je usłyszałam. Ich energia, uśmiech, muzyka którą grały – od razu wiedziałyśmy z Brygidą, że któregoś dnia zaprosimy dziewczyny do współpracy. Szczęśliwie udało się to dwa lata później – dodaje. – Tym bardziej nie możemy doczekać się piątkowej nocy. Mamy nadzieję, że charyzma Alyssy i Gii zarazi wszystkich gości – mówi Handzelewicz-Wacławek. – Jesteśmy niesamowicie wdzięczne, że znów dane nam będzie zatańczyć na jednym parkiecie z Klarną.

Piątkowa impreza to kolejna odsłona cyklu #theoddersidehangsout. W sierpniu fani i fanki marki bawili się w rytm elektronicznych brzmień francuskiego artysty Kazy’ego Lambisty. Wakacyjny event odbył się na campingu Chałupy 6, gdzie goście bawili się pod gołym niebem do samego rana. – Nie inaczej będzie 25 listopada w Warszawie – podkreślają twórczynie marki.

Wstęp na imprezę jest biletowany. „Vogue Polska” jest patronem wydarzenia.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. The Odder Side x Klarna: Z Berlina do Warszawy
Proszę czekać..
Zamknij