Znaleziono 0 artykułów
04.12.2020

The Odder Side x Selfridges: Polska marka podbija Wielką Brytanię

04.12.2020
Brygida Kubiś i Justyna Przygońska (Fot. Materiały prasowe)

„Za kultową marką The Odder Side stoją najlepsze przyjaciółki – Justyna i Brygida” – czytamy na stronie Selfridges.com. Ubrania z metką „made in Poland” zaprojektowane przez Justynę Przygońską i Brygidę Handzelewicz-Wacławek trafiły właśnie na jedną z najpopularniejszych platform z modą luksusową.

Historia The Odder Side zaczęła się od marzenia o ubraniach najwyższej jakości, które podkreślałyby siłę i piękno kobiet. W ciągu sześciu lat Justyna i Brygida stworzyły markę, którą pokochało tysiące klientek na całym świecie. Z flagowym butikiem w Warszawie i sklepami w Paryżu, Wrocławiu, Gdańsku oraz Poznaniu, dwie przyjaciółki niezmiennie kreują wygodną modę, która jest kwintesencją ich własnego stylu. Teraz mogą pochwalić się kolejnym wielkim sukcesem, o jakim marzy wielu projektantów. Rzeczy The Odder Side zostały docenione przez sieć luksusowych domów towarowych w Wielkiej Brytanii, Selfridges.

Butik The Odder Side (Fot. Materiały prasowe)

Selfridges to jeden z najbardziej dojrzałych, a zarazem nowoczesnych domów mody na świecie. Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy zauważeni przez markę, która wyznacza nowe trendy w świadomej modzie. Ich inicjatywy „Let’s change the way we shop” oraz „Project Earth” są spójne z naszymi celami. Inspirują nas i motywują do dalszych poszukiwań produkcyjno-technologicznych – podkreślają założycielki The Odder Side. – To duży krok w rozwoju naszej marki, ale też wyjście naprzeciw klientkom w Wielkiej Brytanii i nie tylko! Współpracę z Selfridges traktujemy jako ogromne wyróżnienie, wyzwanie oraz dawkę pozytywnej energii na przyszłość.

Ubrania z metką The Odder Side dostępne są na stronie Selfridges.com oraz we wszystkich domach towarowych Selfridges w Wielkiej Brytanii.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij