Znaleziono 0 artykułów
10.05.2023

Serial „Krawiec” nowym hitem Netfliksa

10.05.2023
Turecki serial „Krawiec” nowym przebojem platformy Netflix (Fot. Materiały prasowe Netflix)

Choć recenzenci nie szczędzą mu słów krytyki, turecki serial „Krawiec” to nowy hit Netfliksa. Historia rozchwytywanego krawca i uwikłanej w mroczne sekrety Esvet przyciągnęła użytkowników platformy na całym świecie. 

Tytułowy „Krawiec”, Peyami (Çağatay Ulusoy), szyje suknię dla narzeczonej przyjaciela, Esvet (Şifanur Gül). Cała trójka uwikłana jest w mroczne sekrety, które już wkrótce wyjdą na jaw.

Akcja tureckiego serialu toczy się w Stambule i Kırklareli. Produkcją zajął się Onur Güvenatam. Choć fabuła produkcji nie należy do odkrywczych, a w scenariuszu aż roi się od dłużyzn i nielogiczności, siedmioodcinkowy serial szybko stał się nowym hitem Netfliksa. Potwierdzono już, że powstanie drugi sezon.


Powodzenie produkcji nie zaskakuje. Tureckie telenowele, takie jak „Wspaniałe stulecie” czy „Zakazany owoc”, podbijają polską telewizję. A streamingowy gigant już od kilku lat sięga po produkcje, w których seks, intrygi i zdrady stanowią oś historii. Na Netfliksie ukazała się już seria filmów „365 dni” Blanki Lipińskiej, dwa sezony „Sex/Life”, czy „Obsesji”. Co, poza podobną fabułą, łączy wymienione produkcje? Świetne wyniki oglądalności osiągnięte mimo miażdżących ocen krytyków.

 

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Serial „Krawiec” nowym hitem Netfliksa
Proszę czekać..
Zamknij