Znaleziono 0 artykułów
16.02.2022

„Układanka”: Zwiastun serialu producentki „Wielkich kłamstewek”

16.02.2022
Fot. materiały prasowe

„Układka”, nowa propozycja producentów „Wielkich kłamstewek” i „Od nowa”, już 4 marca pojawi się na Netfliksie. Zobacz zwiastun serialu, który powstał na podstawie bestsellerowej, trzymającej w napięciu powieści Karin Slaughter o tym samym tytule.

„Czy zdarza ci się myśleć, że kogoś znasz tak dobrze, jak tylko można kogoś znać, a potem pewnego dnia okazuje się, że się myliłaś?” – pyta głos z offu w zwiastunie serialu „Układanka”. Zmierzyć się z nim będzie musiała 30-letnia Andy Oliver, która wyruszy w niebezpieczną podróż przez Amerykę, by odkryć tajemnice swojej rodziny po brutalnym ataku w sennym miasteczku w Georgii. Jaką przeszłość skrywa jej matka, Laura?

 

W głównych rolach „Układanki” zobaczymy Toni Collette, zdobywczyni Złotego Globu za „Wszystkie wcielenia Tary”, a u jej boku Bellę Heathcote („Neon Demon”) i Jessicę Barden („The End of the F***ing World”). Producentami nowego serialu Netfliksa są twórcy hitów „Wielkie kłamstewka” (z Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laurą Dern, Zoë Kravitz, Shailene Woodley i Meryl Streep) oraz „Od nowa” (z Nicole Kidman i Hugh Grantem). Tak jak „Układanka” również ich scenariusze powstały na podstawie książek.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij