Znaleziono 0 artykułów
23.04.2021

Książę Louis na urodzinowym zdjęciu

23.04.2021
(Fot. Getty Images)

23 kwietnia Louis, najmłodszy potomek księcia Williama i księżnej Kate, kończy trzy lata. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował najnowszy portret księcia.

Zgodnie z tradycją, na kilka godzin przed rozpoczęciem oficjalnych obchodów, w mediach społecznościowych brytyjskiej rodziny królewskiej ukazała się jubileuszowa fotografia Jego Królewskiej Mości Księcia Louisa Arthura Charlesa z Cambridge. Autorką zdjęcia jest księżna Kate. Zostało wykonane tydzień wcześniej przed pierwszym dniem chłopca w przedszkolu. Malec jest ubrany w granatowy pulower, pasiastą koszulę oraz grafitowe szorty, charakterystyczne dla członków arystokracji (długie spodnie u chłopców są wyznacznikiem klasy średniej). Podobnie jak księżniczka Charlotte, Louis uczęszcza do Willcocks Nursery School w Londynie. Później, tak jak rodzeństwo, rozpocznie naukę w pobliskiej szkole Thomas’s Battersea.

Księżna za obiektywem

Księżna Cambridge została nadwornym fotografem w 2015 roku, gdy zamiast zlecić wykonanie pierwszego oficjalnego portretu księżniczki Charlotte, sama chwyciła za aparat, dzieląc się z internautami fotografią, na której dziewczynka leży w objęciach starszego brata, księcia George’a. Niecałe dwanaście miesięcy później na Instagramie Pałacu Kensington pojawiło się zdjęcie z wyprawy George’a do przedszkola, a kolejne dwa lata później w tych samych okolicznościach Kate sfotografowała Charlotte.

Pola Dąbrowska
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Książę Louis na urodzinowym zdjęciu
Proszę czekać..
Zamknij