Znaleziono 0 artykułów
05.04.2024

Kultowe urządzenia Dyson w eleganckich odcieniach pudrowego różu i różowego złota

05.04.2024
Limitowana edycja urządzeń do stylizacji włosów marki Dyson na Dzień Matki (Fot. Materiały prasowe)

Kolory w tej wyjątkowej limitowanej serii Dyson inspirowane są perłami. Linia, która powstała z okazji Dnia Matki, podkreśla elegancję nowych urządzeń marki.

Projektanci i projektantki marki Dyson dbają nie tylko o to, by tworzone przez nich urządzenia były innowacyjne, funkcjonalne, zaawansowane technologicznie, ale również o to, żeby ich wornictwo i estetyka były dopracowane.

Kompletny design to dla marki między innymi starannie opracowana paleta kolorów. Z jednej strony przyciągają uwagę, a z drugiej dają dodakową przyjemność przy codziennym używaniu urządzeń. Efektem jest kolejna już edycja limitowana, stworzona specjalnie na Dzień Matki. To propozycja prezentów, służących do stylizacji włosów.

Limitowana edycja urządzeń do stylizacji włosów marki Dyson na Dzień Matki (Fot. Materiały prasowe)

Tym razem zespół Dyson, wybierając kolory, szukał inspiracji w przyrodzie. Projektanci zwrócili uwagę na perły, a zwłaszcza na ich właściwości, dające wyjątkowe wrażenia optyczne. Czerpali z bogatej palety barw, bo na to, jak odbieramy kolor pereł, składa się kilka czynników.

Znaczenie ma barwa podstawowa, czyli kolor masy perłowej, liczą się też efekty optyczne, zależne od załamywania się światła oraz tworząca się barwna poświata. Tę złożoność starali się uchwycić designerzy urządzeń Dyson.

Łącząc perłowe barwy z akcentami mocniejszego różu stworzyli elegancką i bardzo kobiecą linię. Korpus urządzenia ma delikatny bladoróżowy odcień z ceramicznym wykończeniem. Uzupełnieniem są metaliczne odcienie głębokiej śliwki i głębokiego różu. – Różowy to ponadczasowy kolor, który z roku na rok zyskuje nowe interpretacje w świecie designu. Blady róż został wybrany do tej edycji limitowanej, aby dodać odrobinę elegancji i ciepła, doskonale podkreślając inspirację, która za tym projektem stoi – czyli perłę. Włączając do kolorystyki urządzeń blady róż, chcemy stworzyć poczucie wyrafinowania, a jednocześnie wzbogacić nasz styl o nową estetykę – mówi Amelia Ayerst, Design Manager marki.

Tak jak perły podkreślają urodę, kolorystyka nimi inspirowana wydobywa elegancję nowych wariantów urządzeń Dyson.

Wiktoria Melaniuk
Proszę czekać..
Zamknij