Znaleziono 0 artykułów
02.09.2022

Debiutanci zagrają Kate i Williama w „The Crown”

02.09.2022
Księżna Kate i książę William (Fot. Getty Images)

Debiutanci zagrają Kate i Williama w szóstym sezonie „The Crown”. Meg Bellamy, podobnie jak Emma Corrin, która wcieliła się w Dianę w czwartej odsłonie serialu, jeszcze nigdy nie występowała profesjonalnie, a Rufus Kampa i Ed McVey, których wytypowano do roli księcia – dorastającego i z czasów studenckich – nie mają doświadczenia w pracy w telewizji.

Już w listopadzie na Netfliksie pojawi się piąty sezon „The Crown” z Elizabeth Debicki w roli Lady Di (wcześniej grała ją Emma Corrin) i Dominikiem Westem w roli Karola. Syn aktora, Senan West, zagra małego księcia Williama, a Teddy Hawley i Will Powell kolejno wcielą się w Harry'ego. 

W tym roku startują zdjęcia do kolejnej odsłony serii. W szóstym sezonie przyjrzymy się uważniej młodemu pokoleniu rodziny królewskiej. Dorastającego księcia Williama, który stracił matkę, mając zaledwie 15 lat, zagra Rufus Kampa. Aktor do tej pory sprawdził się na West Endzie w musicalu na podstawie „Sekretnego dziennika Adriana Mole’a, lat 13 i 3/4”. W późniejszych odcinkach, ukazujących studenckie lata Williama, pałeczkę przejmie Ed McVey, który studiował aktorstwo i zagrał w sztuce „Camp Siegfried” w londyńskim teatrze Old Vic. Rolę ukochanej Williama, Kate, otrzymała Meg Bellamy, która do tej pory grała tylko amatorsko. Gdy w mediach społecznościowych ogłoszono casting, wysłała domowe wideo z nagraniem. Bellamy pojawi się w odcinkach o początku związku pary książęcej. Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w młodszego brata Williama w szóstym sezonie. Widzowie z pewnością czekają na serialowe wersje dwóch Royal Weddings: Kate i Williama w 2011 roku oraz Meghan i Harry’ego, które odbyło się siedem lat później.

 

Redakcja Vogue.pl
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Debiutanci zagrają Kate i Williama w „The Crown”
Proszę czekać..
Zamknij