Znaleziono 0 artykułów
03.02.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”

03.02.2020
(Fot. Materiały prasowe, kolaż Agata Wojtczak)

W tym tygodniu startujemy z nową formą prenumeraty. W cenie 14,50 zł możesz mieć nowy numer magazynu „Vogue Polska” i dostęp premium do naszej aplikacji mobilnej.

Nowa opcja prenumeraty jest autoodnawialna – miesięcznie kosztuje 14,50 zł. Możesz z niej korzystać tak długo, jak chcesz. Każdy numer magazynu „Vogue Polska” dostarczymy ci pod wskazany adres pocztą lub kurierem. Dodatkowo uzyskasz dostęp do treści premium w aplikacji „Vogue Polska” oraz e-wydania magazynu. Jakie treści premium znajdziesz w naszej aplikacji? M.in. teksty z zagranicznych edycji magazynu, podcasty, ekskluzywne rabaty i konkursy.

(Fot. Materiały prasowe)

W zakładce „konkursy” właśnie pojawiła się możliwość wygrania jednego z 10 podwójnych zaproszeń na film „Kłamstewko” w warszawskiej Kinotece. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które mają dostęp premium do aplikacji. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy. Nadal można powalczyć też o książkę Marty Szarejko „Seksuolożki”. Wystarczy napisać nam w jednym zdaniu, dlaczego to właśnie ty powinieneś ją od nas dostać.

O swoich ulubionych kosmetykach i rytuałach pielęgnacyjnych opowiedziała nam tym razem Mariona Warda. Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek odpowiedziała na osiem pytań w kwestionariuszu „Sekrety urody”.

(Fot. Archiwum prywatne Mariony Wardy)

W tym tygodniu w aplikacji czekać będzie także przepis na deser przygotowany przez szefa kuchni w restauracji Kanapa. Zinterpretował on na nowo klasyczny ukraiński mus dyniowy. Do wypróbowania nie tylko w walentynki.

(Fot. Getty Images)

Jak zawsze w aplikacji „Vogue Polska” znajdziesz tygodniowy horoskop, a już wkrótce pojawią się też: film tygodnia i selekcja produktów dnia. Obejrzycie nowe raporty street style – na tapetę wzięliśmy trendy w akcesoriach i sprawdziliśmy, jak stylowo nosić kombinezony.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij