Znaleziono 0 artykułów
31.08.2022

&Other Stories z A.W.A.K.E. Mode: Prostota i surrealizm

31.08.2022
Fot. Materiały prasowe

&Other Stories zaprosiło do współpracy markę A.W.A.K.E. Mode. Efektem jest kolekcja, w której świeże podejście do mody łączy się z klasyczną elegancją. – Zależy nam na tworzeniu atmosfery, w której można poczuć się komfortowo, przyjaźnie – mówi Natalia Alaverdian, dyrektor kreatywna A.W.A.K.E. Mode.

&Other Stories może pochwalić się imponującą listą kolekcji, tworzonych z inspirującymi markami: od mistrzyni nowoczesnego ready-to-wear Rejiny Pyo, do królowej polskiej eksluzywnej bielizny Zuzy Kuczyńskiej i jej Le Petit Trou. Tym razem, &Other Stories do wspólnej podróży zaprosiło Natalię Alaverdian, założycielkę i dyrektorkę kreatywną A.W.A.K.E. Mode, londyńskiej marki opartej na inspiracjach, związanych z kultura i filmem. Efektem jest kolekcja ubrań, które awangardowy charakter łączą z pełną elegancji prostotą.

Fot. Materiały prasowe

A.W.A.K.E. to akronim maksymy „All Wonderful Adventures Kindle Enthusiasm”, czyli „każda piękna przygoda roznieca entuzjazm”. To stwierdzenie oddaje podejście Alaverdian do projektowania: kreatorka czerpie inspirację z różnych obszarów kultury, wykorzystując przy tym oryginalne kolory, faktury, formy. „Uwielbiamy markę A.W.A.K.E. Mode za jej przełomowe kroje, ciekawe zestawienia i autorską interpretację nowoczesnej kobiecości”, mówi Karolina Ekman, szefowa kolekcji co-lab w &Other Stories.

Alaverdian też podkreśla, że liczy się dla niej solidarność między kobietami w przemyśle modowym. Ale najnowszej kolekcji przyświecają także inne założenia. „Nie chodzi nam tylko o to, by kobiety ubierały kobiety”, stwierdza projektantka. „Zależy nam również na tworzeniu atmosfery, w której można poczuć się komfortowo, przyjaźnie”. Dodaje, że najważniejszym elementem łączącym A.W.A.K.E. Mode z &Other Stories jest filozofia, oparta na radości i wspólnocie.

Fot. Materiały prasowe

Efektem tego miksu są kroje jednocześnie oryginalne i proste do zestawiania. W tej kolekcji klasyczne elementy ubioru – koszule, płaszcze, sukienki – nabierają świeżości.

Wspólna kolekcja co-lab A.W.A.K.E. Mode i & Other Stories będzie dostępna jesienią w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na stories.com

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij