Znaleziono 0 artykułów
21.08.2020

Wybieramy najmodniejsze minimalistyczne ubrania ze sklepu internetowego Modivo

21.08.2020
Olivia Kijo (Fot. archiwum prywatne)

Wspólnie z Modivo wybieramy najpiękniejsze minimalistyczne ubrania od dostępnych na tej platformie marek premium. Naszymi wyborami będziemy się z wami dzielić na Instagram Stories. By zakupy były nie tylko przyjemne, ale także łatwe i szybkie.

Prosta sukienka, która w odpowiednim zestawieniu sprawdzi się też jako tunika. Porządny sweter w neutralnej kolorystyce. Trencz, który posłuży przez lata i będzie odporny na wszelkie zmiany trendów. Skompletowanie minimalistycznej garderoby warto zacząć od podstaw, a dopiero później uzupełniać ją o kolejne, niezmiennie ponadczasowe i klasyczne modele.

Olivia Kijo (Fot. archiwum prywatne)

Tym razem swoich faworytów wybieramy spośród projektów dostępnych w sklepie internetowym z modą premium Modivo. A wyborami dzielimy się na Instagramie. Na InstaStories @vogue.polska czekać będą na was zdjęcia wybranych przez nas produktów i linki, które bezpośrednio przekierują was do sklepu. W projekcie towarzyszy nam influencerka Olivia Kijo, której minimalistyczna estetyka jest wyjątkowo bliska. Razem będziemy przekonywać was do świadomych wyborów i udowodnimy, że prostota wcale nie musi być nudna.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij