Znaleziono 0 artykułów
11.06.2021

Wygraj podwójne wejściówki na Lekko Festiwal

11.06.2021
Fot. materiały prasowe

Pierwsza edycja butikowego festiwalu muzycznego odbędzie się 20 czerwca w Cicha 23 Event Place w Markach pod Warszawą. Zagrają Ofelia, Kwiat Jabłoni i Kaśka Sochacka. Mamy do rozdania pięć podwójnych zaproszeń.

Muzyka na żywo powraca! W muzycznym kalendarzu pojawiły się również nowe wydarzenia. Lekko Festiwal pozwala na spędzenie niedzielnego popołudnia w towarzystwie przyjaciół i rodziny, w otoczeniu natury i dobrej muzyki.

Fot. materiały prasowe

Podczas wydarzenia zagrają gwiazdy muzyki alternatywnej – Ofelia, Kwiat Jabłoni, Mikromusic, Kaśka Sochacka, MajLo i Sonar Soul. Wyjątkowy klimat wieczoru gwarantuje miejsce – festiwal odbędzie się na terenie Cicha 23 Event Place w Markach, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Dawna cegielnia otulona jest z każdej strony zielenią – polami, łąkami i lasem. Tu możemy w pełni zanurzyć się w świecie dźwięków.

Specjalnie dla was przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania jest jedno z pięciu podwójnych zaproszeń na festiwal.

Fot. materiały prasowe

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Jaki jest twój wymarzony festiwalowy line-up? Jakie gwiazdy zagrałyby na scenie i dlaczego właśnie one? Wymień 3 artystów. Odpowiedź prześlij na adres: konkurs@vogue.pl. W tytule maila wpisz „Lekko Festiwal x Vogue”. Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi. Liczymy na waszą kreatywność!

Czas trwania konkursu: 11-16.06.2021

Regulamin konkursu jest dostępny pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
  1. Kultura
  2. Sztuka
  3. Wygraj podwójne wejściówki na Lekko Festiwal
Proszę czekać..
Zamknij