Znaleziono 0 artykułów
25.07.2019

Yestersen otwiera kawiarnię

25.07.2019
(Fot. materiały prasowe)

Sprzedaż w internecie jest szybka, łatwa i działa całą dobę, ale nic nie zastąpi uroku kontaktu na żywo, ciekawych aranżacji wnętrz, ani zapachu kawy. Dlatego największa w Polsce platforma sprzedająca meble vintage po tym, jak wiosną otworzyła stacjonarny sklep i showroom, idzie o krok dalej, zapraszając gości do własnej kawiarni.

W przedwojennej willi przy ul. Lekarskiej w Warszawie można napić się kawy, zarówno klasycznej z ekspresu ciśnieniowego, jak i zaparzanej alternatywnie przy pomocy dripu, chemexu albo aeropressu. Za jakość ziaren odpowiada lokalna palarnia Cophi, a za misterne ciastka – MUSS Warsaw.

(Fot. materiały prasowe)

Ale główną atrakcją miejsca, są wyrafinowane wnętrza. – Gdzieś pomiędzy kubańską Hawaną i egzotycznym Meksykiem – tak wystrój kawiarni opisują twórcy, zaznaczając, że tropikalny klimat świetnie łączy się z czeskim wzornictwem minionych dekad. Na ażurowych ściankach Holešov projektu L. Voláka eksponowane są rośliny, a stoliki projektu J. Halabali świetnie odnajdują się jako kawiarniane. Do yestersen café należą też dwa tarasy i kameralny ogródek willi.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)


Wiele razy słyszeliśmy, że wśród pięknych przedmiotów w naszej przestrzeni można poczuć się jak w domu. Teraz można swobodnie spędzać tu czas z filiżanką kawy – pracując lub spotykając się z przyjaciółmi” – zaprasza Karol Misztal, założyciel i CEO yestersena.

yestersen café, ul Lekarska 5, Warszawa. Kawiarnia działa od poniedziałku do soboty w godz 11-19.

Basia Czyżewska
Proszę czekać..
Zamknij