Znaleziono 0 artykułów
16.05.2018

Zac Efron: Twój czas jest teraz

16.05.2018
Zac Efron w kampanii HUGO Man (Fot. Materiały prasowe)

Widzę duży potencjał w młodym pokoleniu, jego siłę i nieograniczone możliwości – mówi specjalnie dla Vogue.pl Zac Efron. Aktor i ambasador HUGO Man zachęca do poszukiwania nowych wyzwań w miejskiej dżungli i do realizowania marzeń.

Mężczyzna, który żyje na własnych zasadach, lubi wyzwania, kocha przygody i szuka ich w wielkim mieście. Dokładnie dla takiego faceta Hubo Boss stworzył najnowszy zapach HUGO Urban Journey. Idealnie do roli ambasadora HUGO Man pasował Zac Efron, który uosabia wszystkie te cechy: – Gdyby moi przyjaciele mieli opisać mnie w kilku słowach zapewne powiedzieliby, że jestem śmiały, uwielbiam dobrą zabawę, charakteryzuje mnie optymizm, no i mam coś w sobie z romantyka – mówi specjalnie dla Vogue.pl hollywoodzki aktor. 

Zac dorastał na oczach milionów fanów. Światową sławę przyniosła mu rola w filmie Disneya „High School Musical”. Po sukcesie filmu oferowano mu nawet kontrakt na nagranie płyty, ale odmówił – chciał skupić się na aktorstwie. Ostatnio wystąpił w kinowej wersji serialu „Słoneczny patrol” i w musicalu „Król rozrywki” obok Hugh Jackmana.

Efron znany jest ze swojego zamiłowania do sportu i w wolnym czasie poświęca mu dużo czasu: – Lubię spędzić cały dzień aktywnie, na wspinaczce, w lesie albo spotkać się z bliskimi, czy przyjaciółmi, których dawno nie widziałem – wyznaje aktor w wywiadzie dla Vogue.pl. – Ale równie chętnie spędzam dzień na kanapie przed telewizorem, oglądając ulubione filmy. Uwielbiam Quentina Tarantino – mogę go oglądać na okrągło. 

Zac Efron na premierze filmu „Słoneczny patrol” (Fot. Brendon Thorne, Getty Images)

Aktor podkreśla, że jego pokolenie, millenialsi, to przede wszystkim odkrywcy: – Nie wiem co będę robił za 10 lat, ale na pewno chcę czerpać z życia, jak najwięcej. Wyznaczam sobie nowe cele, które chcę osiągnąć. Nic nie jest niemożliwe. Wszystko zależy tylko od nas samych. Kto wie, może za dekadę polecę na księżyc? – zwierza się Vogue.pl.

Nadszedł czas, żeby młodzi ludzie przestali się bać i wybrali życie na własnych zasadach: – Żeby być odważnym nie trzeba od razu podbijać świata – mówi Efron. – Każdy z nas może być odważny w wyjątkowy dla siebie sposób i żyć po swojemu. 

Taki właśnie jest mężczyzna HUGO – podąża własną ścieżką i nie przepuszcza żadnej okazji, żeby żyć pełnią życia: – Jest śmiały, męski, odważny i pewny siebie – zdradza aktor. – Chris Hemsworth, także ambasador marki, jest zdecydowanie jednym z nich. Jednym z nas. To jeden z najlepszych ojców i surferów jakich znam. Bardzo dużo się od niego nauczyłem i bardzo go cenię.

Zapoczątkowana przez markę w 2017 roku kampania #YourTimeIsNow, skierowana została właśnie do pokolenia millenialsów, które nie boi się realizować swoich marzeń: – To idealne hasło dla osób, które bronią swoich przekonań. W młodym pokoleniu widzę bardzo dużo siły i nieograniczonych możliwości – mówi Zac Efron. 

Zac Efron w kampanii HUGO Man (Fot. Materiały prasowe)

Millenialsi to osoby, które uwielbiają podróżować i chętnie relacjonują swoje życia w mediach społecznościowych. Kampania #YourTimeIsNow i nowy zapach marki zachęcają do zdobywania nowych doświadczeń, poszukiwania przygód w wielkim mieście i działania pomimo przeciwności losu. Zac Efron rozumie to doskonale: – Wydaje mi się, że miałem dużo szczęścia, bo moi rodzice nauczyli mnie, jak twardo stąpać po ziemi i dbać o innych ludzi. Myślę, że najtrudniejszą rzeczą w showbiznesie jest sukces. Wiąże się on z pułapkami, których się nie spodziewasz, a które sprawiają, że czasem wbrew sobie zbaczasz z wcześniej obranej ścieżki. Najtrudniejszą i najważniejszą rzeczą jest to, żeby pozostać sobą i być wiernym swoim ideałom. #YourTimeIsNow!.

Kampania zwraca również uwagę na bohaterów dnia codziennego, którzy mogą być wzorem do naśladowania dla młodego pokolenia: – Jeśli miałbym powiedzieć kogo podziwiam, to byłby to z całą pewnością mój dziadek. Jest jedną z najbardziej charyzmatycznych i inteligentnych osób, jakie kiedykolwiek poznałem – wyznaje aktor. – Jest inżynierem, ale kocha taniec i zabawę. Dziennie przepływa 20 długości basenu, mimo że ma tylko jedno płuco i jest już po 90-tce. To człowiek, który z łatwością przywołuje uśmiech na twarze innych osób. A na premierach moich filmów potrafi tańczyć z pięcioma aktorkami na raz i nie przejmuje się niczym! – dodaje Zac.

Katarzyna Pietrewicz
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Zac Efron: Twój czas jest teraz
Proszę czekać..
Zamknij