Znaleziono 0 artykułów
18.07.2022

Poranna joga na dachu – odprężenie w każdą niedzielę

18.07.2022
Fot. Materiały prasowe

Dach restauracji Bistro Flaming, mieszczącej się w zabytkowej willi na Saskiej Kępie to nowa przestrzeń dla zajęć jogi i pilatesu. Co niedzielę restauracja organizuje poranne sesje „Yoga Sky by Flaming”, które pozwalają na energiczne i inspirujące rozpoczęcie dnia.

Zajęcia jogi i pilatesu prowadzone są przez instruktorkę Karolinę Łęcką i odbywają się w każdą niedzielę na dachu restauracji, która mieści się w zabytkowej willi na Francuskiej, położonej w zielonej części Pragi Południe. Zaczynają się o godzinie 9:30, a kończą o 12:00. W tym czasie przewidziana jest też przerwa na poczęstunek. Ostatnie zajęcia odbędą się pod koniec września.

Zajęcia prowadzone będą w duchu jogi Vinyasa – nurtu, który kładzie nacisk na płynność przejść, koordynację, ale także kreatywność, tworzenie nowych sekwencji i medytacyjny charakter ruchu. Ważna jest także uwaga w wykonywaniu asan i w pracy z oddechem. To idealna praktyka dla osób, które chcą poczuć zdrowe zmęczenie, ale także odprężenie i wyciszenie.

Fot. Materiały prasowe

Połączenie praktyk slow life z widokiem na jedną z najpiękniejszych części Warszawy to sposób na energetyzujący i inspirujący początek dnia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij