Znaleziono 0 artykułów
18.02.2022

Zendaya w energetycznej kampanii Valentino

18.02.2022
Zendaya w kampanii Valentino (Fot. materiały prasowe)

Zendaya, która od kilku lat jest ambasadorką Valentino, wystąpiła w kampanii promującej sezon wiosna-lato 2022. Na tę okazję, dyrektor kreatywny włoskiego domu mody, Pierpaolo Piccioli przerobił pięć sukienek z archiwum marki.

Zendaya, która od dwóch lat związana jest domem mody Valentino, pojawiła się w jego najnowszej kampanii na sezon wiosna-lato 2022, zachwycając różową sukienką mini z wycięciami w talii i odkrytymi plecami. Aktorka zapozowała z małą, pasującą kolorystycznie torebką Roman Stud, a całą stylizację dopełniły wiązane gladiatorki tej samej marki.

(Fot. materiały prasowe)

Dyrektor kreatywny Valentino, Pierpaolo Piccoli powiedział, że po dwóch latach izolacji chce tchnąć życie w markę. Dlatego zdecydował się połączyć swoją wizję z energią jaką ma Zendaya. – Ta mała różowa sukienka dodaje nam życia, ale na ciebie może tak zadziałać coś zupełnie innego. Niezbędnik w tym sezonie? Energia Zendayi – powiedział projektant. Nic dziwnego, że głównymi kolorami w kampanii jest intensywny róż, niebieski czy żółty. W jednym filmiku umieszczonym na Instagramie Valentino, możemy przeczytać: „Artystyczna ekspresja i otwarcie na świat”. To brzmi jak odpowiednie hasło tej kampanii.

 

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij