Znaleziono 0 artykułów
23.02.2024

Zendaya w komplecie z ołówkową spódnicą o trudnej długości

23.02.2024
W błyszczącej w ciemności spódnicy o ryzykownej długości Zendaya (dosłownie!) olśniewa (Fot. Getty Images)

Kiedy wydaje się, że najgorętszy modowy duet sezonu, czyli Zendaya i odpowiedzialny za styl gwiazdy Law Roach, niczym nas już nie zaskoczą, znów wznoszą się na wyżyny. Na premierę „Diuny 2” w Seulu wybrali dla aktorki futurystyczny komplet z kolekcji jesień-zima 1999 projektu Alexandra McQueena dla Givenchy. Zestaw składał się z dopasowanej spódnicy ołówkowej o ryzykownej długości i dopasowanego żakietu z wyciętymi laserowo matrycami komputerowymi, które świecą w ciemności.

Ołówkowa spódnica do kolan to fason trudny, do którego większość z nas wolałaby nie wracać. Dopasowany krój to kolejne wyzwanie. Ten element garderoby wymaga odpowiedniej oprawy. Modne spódnice ołówkowe zazwyczaj nosimy do obszerniejszej góry. Ale Zendaya udowadnia jednak, że nie ma takiego fasonu, którego nie potrafiłaby obronić. Udźwignęła już przecież kosmiczną zbroję robota od Thierry'ego Muglera. Jej stylista Law Roach zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że ubierając aktorkę wcielającą się w Chani w filmie „Diuna: część druga”, może sobie pozwolić na najśmielsze eksperymenty. Chętnie więc wyciąga z archiwów domów mody najodważniejsze projekty, promuje haute couture albo ubiera Zendayę w stroje, które jeszcze nie miały oficjalnego debiutu na wybiegu.

Modna Zendaya olśniewa w zestawie z ołówkową spódnicą o trudnej długości projektu Alexandra McQueena dla Givenchy

Podczas premiery filmu „Diuna: Część druga” w Seulu Zendaya i Law Roach sięgnęli do archiwum Givenchy po projekt Alexandra McQueena z kolekcji jesień-zima 1999. Stalowoszary komplet składający się z zapinanej na suwak marynarki z delikatnie zaznaczonymi ramionami i krótkiej ołówkowej spódnicy z pozoru wygląda jak wzorcowy przykład estetyki lat 90. XX wieku. Ale gdy przyjrzyjmy się tej kreacji dokładniej, odkryjemy, że McQueen pokrył podkreślające sylwetkę części garnituru czerwonymi aplikacjami, które wyglądają niczym płyta główna komputera. W dodatku świecą w ciemności. Garderoba aktorki nie przestaje zaskakiwać.

Obsada i twórcy filmu „Diuna: Część druga” w Seulu (Fot. Getty Images)

Zendaya zestawia ryzykowną ołówkową spódnicę z cienkimi czarnymi rajstopami

Do stalowoszarego kompletu Givenchy z wyrazistą spódnicą ołówkową Zendaya dobrała kontrastujące cienkie czarne rajstopy. Choć to połączenie jest dość odważne, to dzięki dodaniu wysokich, lakierowanych szpilek z ostrym noskiem w czerni, rajstopy się bronią. A czerwona podeszwa butów subtelnie koresponduje z aplikacjami na kostiumie. Całym swoim outfitem z elegancką ołówkową spódnicą Zendaya dała nam w Seulu kolejną lekcję futurystycznego stylu.

Fot. Getty Images

Gładka fryzura Zendayi będzie za chwilę wiralem na TikToku

A skoro już o przyszłości mowa, to przewidujemy, że gładki kok Zendayi z dwoma długimi pasemkami z przodu opanuje TikToka. Niecierpliwie czekamy na tutoriale, jak wykonać tę efektowną fryzurę, która doskonale uzupełniła stylizację Zendayi.

Paulina Klepacz
Proszę czekać..
Zamknij