Znaleziono 0 artykułów
15.03.2024

Zendaya w modnej stylizacji na lato 2024 nosi szorty do szpilek

15.03.2024
Zendaya (Fot. Getty Images)

W tym roku Zendaya podbiła czerwony dywan kreacjami z trasy promocyjnej „Diuny: Części drugiej”. Już 26 kwietnia 2024 roku do polskich kin trafi kolejny film z jej udziałem. Podczas sesji prezentującej „Challengers” aktorka miała na sobie kremowe szorty i sweter w modnym maślanym odcieniu. Stylizacji Zendayi zwracała uwagę głębokim dekoltem.

„Diuna: Część druga“ przyciągnęła do polskich kin aż milion widzów. Fani Zendayi już zacierają ręce w oczekiwaniu na kolejną produkcję z gwiazdą w roli głównej. Oprócz oficjalnego zwiastuna, światło dzienne ujrzała również sesja zdjęciowa filmu „Challengers”.

Ambasadorka marki Zendaya nosi total look Louis Vuitton

Na sesji zdjęciowej promującej nową produkcję Zendaya pozuje w total looku Louis Vuitton. Sweterek z supergłębokim dekoltem, sięgającym niemal talii, ma modny maślany odcień, a kremowe szorty z wysokim stanem, doskonale wpisujące się w tenisową tematykę filmu. 27-letnia aktorka łączy je ze szpilkami z ostrym noskiem w odcieniu kości słoniowej oraz delikatną biżuterią – subtelnymi kolczykami i dwoma łańcuszkami. Zarówno w filmie, jak i w sesji możemy podziwiać ją w ulubionym long bobie.

Josh O'Connor i Mike Faist u boku Zendayi w „Challengers”

Na zdjęciach promujących produkcję gwieździe towarzyszą ekranowi partnerzy, Mike Faist oraz Josh O’Connor. Faist ma na sobie czarną koszulkę polo w zestawie z granatowymi jeansami z podwiniętą nogawką, a Josh czarny garnitur w połączeniu z brązowym T-shirtem z dekoltem w serek. Zendaya pozuje na pierwszym planie.

Za film „Challengers” Zendaya ma szansę na nominację do Oscara 2025

Film „Challengers” śledzi tenisową karierę i życie miłosne Tashi Duncan (w tej roli Zendaya Coleman), która próbuje odnaleźć się w zawiłej relacji z mężem, Artem (Mike Faist z „West Side Story”) i byłym partnerem, Patrickiem (Josh O’Connor z „The Crown”). Po kontuzji. Tashi musi zrezygnować ze sporti. Z czasem decyduje się zostać trenerką męża. Dzięki jej wysiłkom Art z przeciętnego gracza zmienia się w światowej klasy czempiona, który nie ma jednak dobrej passy. Tashi postanawia przerwać to błędne koło, zgłaszając partnera do udziału w turnieju Challenger, gdzie, jak się okazuje, będzie musiał stawić czoła swojemu dawnemu przyjacielowi i byłemu kochankowi Tashi, Patrickowi. Turniej szybko rozpala dawną rywalizację między mężczyznami i buduje pełną napięcia atmosferę trójkąta miłosnego.

Zendaya w filmie „Challengers” pokazuje na korcie prawdziwe umiejętności

Choć fabuła filmu „Challengers” to fikcja, umiejętności Zendayi na korcie są prawdziwe. Gwiazda miała trenować tenisa przez trzy miesiące pod okiem byłego profesjonalisty Brada Gilberta, który był także konsultantem przy filmie. Reżyser produkcji, Luca Guadagnino, twórca niezapomnianych „Tamtych dni, tamtych nocy”, zachwalał sportowe umiejętności aktorki słowami: – Zmontowaliśmy film i właściwie nie użyliśmy żadnej z jej dublerek. Jest tak dobra.

Film „Challengers” trafi do polskich kin 26 kwietnia 2024 roku

Nowa produkcja z Zendayą w roli głównej miała zadebiutować na 80. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2023 roku, ale ze względu na strajk SAG-AFTRA ostatecznie trafi do polskich kin 26 kwietnia 2024 roku.

Zobacz także: 

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zendaya w modnej stylizacji na lato 2024 nosi szorty do szpilek
Proszę czekać..
Zamknij