Znaleziono 0 artykułów
17.03.2022

Zendaya w nowym filmie „Challengers” Luki Guadagnino

17.03.2022
Zendaya (Fot. Getty Images)

Po  sukcesie melodramatu „Tamte dni, tamte noce” Luca Guadagnino rozpoczął prace nowym filmiem „Challengers”. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun produkcji z udziałem Zendayi. Za kostiumy odpowiada projektant mody Jonathan Anderson.

Film „Challengers” Luki Guadagnino opowiada o tenisie. Była zawodniczka Tashi (Zendaya) zostaje trenerką męża, Arta (Mike Faist z „West Side Story”). Po przegranym meczu Tashi decyduje się na zgłoszenie Arta do turnieju „Challenger”, najniższego poziomu turnieju zawodowego. W meczu tenisista będzie musiał zmierzyć się z Patrickiem (Josh O’Connor), byłym najlepszym przyjacielem i dawną miłością swojej żony. Tak rozpocznie się trójkąt miłosny.

Luca Guadagnino (Fot. Getty Images)

Za kostiumy bohaterów odpowiada Jonathan Anderson. „Bardzo się cieszę, że mogę pracować z moim drogim przyjacielem Luką Guadagnino nad kostiumami do jego nowego filmu”, pisał na Instagramie projektant.

Guadagnino wcześniej pracował z Pierpaolem Picciolim z Valentino przy krótkometrażowym filmie „The Staggering Girl”. Czy praca z kolejnym kreatorem mody okaże się sukcesem? I czy „Challengers” powtórzy sukces „Tamtych dni, tamtych nocy?” Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.

O tenisie – mistrzyniach Serenie i Venus Williams – opowiadał ostatnio „King Richard: Zwycięska rodzina” Reinalda Marcusa Greena. Z popularnych produkcji o tym sporcie warto wspomnień także o „Wszystko gra” Woody’ego Allena, „Wojnie płci” z Emmą Stone, czy „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij