Znaleziono 0 artykułów
21.11.2022

Loft Kulinarny: Celebruj to, co ważne

21.11.2022
Fot. Materiały prasowe

W życiu ponoć piękne są tylko chwile. Na szczęście tych wyjątkowych momentów wcale nie brakuje. Warto jednak celebrować je w odpowiedni sposób, tak aby na dłużej zapadły w pamięć. Pomóc w tym mogą przepiękne zestawy prezentowe przygotowane przez Loft Kulinarny.

Życie składa się z drobiazgów – pięknych chwil, które warto odpowiednio celebrować. Urodziny bliskiej osoby, rocznica ślubu, ale też wizyta w operze lub wyjście do teatru są momentami, w których pragniemy nie tylko elegancko wyglądać, ale też sprawić, aby stały się niezapomniane. Żeby tak było, należy zadbać o ich właściwą oprawę. Czasami wystarczy niewiele, bo tajemnica tkwi w prostocie okraszonej szlachetnymi składnikami. A także pasją i dbałością o detale. Ręcznie wykonana, lekka niczym chmurka baba maślana i rozpływający się w ustach, pieczołowicie ucierany aksamitny krem – taki zestaw zachwyci każdego wielbiciela słodkości. A jego wyrafinowany charakter i niezwykle eleganckie opakowanie sprawią, że uświetni każdą, nawet najbardziej wyjątkową okazję. Wszystko to znajdziemy w Zestawie Kulturalnym stworzonym przez Loft Kulinarny.

Fot. Materiały prasowe

Smak i sztuka

Loft Kulinarny to wyjątkowy sklep, a także niezwykłe miejsce spotkań wielu pasji i doświadczeń. Pozwala łączyć smaki, tworząc często nieoczywiste, dające spektakularny efekt połączenia. Wszystkie specjały znajdujące się w ofercie Loftu Kulinarnego to wyroby rzemieślnicze, tworzone w niewielkich manufakturach przez wybitnych specjalistów w swoim fachu. Ale Loft to również miejsce, gdzie łączą się ze sobą smak i sztuka. W poszanowaniu natury powstają tam rzeczy piękne i ponadczasowe. Takie, które być może kiedyś będą przyszłym pokoleniom przypominać o tym, co wyjątkowe i ważne. Bo Loft Kulinarny łączy nie tylko smaki, ale także ludzi, wierząc, że z połączenia wspólnych pasji może powstać coś bardzo dobrego. Dlatego do współpracy zaprasza rzemieślników, artystów i twórców, którzy kochają to, co robią. Dzięki temu w ofercie sklepu znajdują się także produkty projektowane i przygotowywane przez polskich artystów i twórców, którzy swoimi umiejętnościami udowadniają, że to, co wykonane ręcznie, ma ogromną wartość. Tak jest również w przypadku nowości Loftu – Zestawu Kulturalnego.

Fot. Materiały prasowe

Wyjątkowy zestaw na wyjątkowe chwile

Fot. Materiały prasowe

Choć świat pędzi w zawrotnym tempie, warto czasem się zatrzymać i docenić piękno chwili. Bo jeśli dobrze się nad tym zastanowimy, pięknych momentów jest w życiu każdego z nas całe mnóstwo. Czasem wystarczy docenić to, że mamy w swoim otoczeniu bliskie osoby. Warto pokazać im, ile dla nas znaczą i jak ważne są w naszym życiu. A kto z nas nie ucieszyłby się ze słodkiego, pięknie opakowanego podarunku?

Hasłem „Celebruj to, co ważne” Loft Kulinarny prezentuje nowość w swojej ofercie – wyjątkowy zestaw prezentowy na każdą okazję. Zestaw Kulturalny skrywa ręcznie wykonaną babę maślaną, której idealnym dopełnieniem jest ręcznie ucierany krem. Całość zamknięta została w eleganckiej torebce. Dzięki wygodnej rączce opakowanie jest niezwykle eleganckie, a jego dopracowany w najmniejszym szczególe design sprawia, że zestaw z pewnością zrobi furorę na każdej imprezie.

Fot. Materiały prasowe

Zestaw Kulturalny możemy wybierać spośród trzech smakowitych opcji, a każda została przygotowana tak, aby każdy mógł znaleźć swoją ulubioną. Wśród premierowych smaków pojawił się pistacjowy, zawierający w zestawie oblaną białą czekoladą babę maślaną, udekorowaną chrupiącymi pistacjami, oraz ręcznie ucierany pistacjowy krem na bazie białej czekolady. Niezwykle kuszący wydaje się także zestaw o smaku migdał z marcepanem, czyli baba maślana z migdałami i marcepanem oraz migdałowy krem do smarowania. Trudno też oprzeć się wykwintnej czekoladowej babie maślanej z daktylami w towarzystwie kremu czekoladowego z orzechami. Jak na Zestawy Kulturalne przystało, każdy z nich ma wyjątkową nazwę, która podkreśla jego niezwykły charakter. Tak właśnie powstały: Pistacjowa Opera, Migdałowy Balet oraz Czekoladowy Bal. 

Fot. Materiały prasowe

Zestaw Kulturalny Pistacjowa Opera premierę miał w okolicznościach godnych swej nazwy – podczas inauguracji sezonu 2022/2023 w Operze Wrocławskiej. Dzięki słodkiej niespodziance goście mogli dłużej celebrować ten uroczysty wieczór i miło wspominać tak ważne wydarzenie. Ale aby rozkoszować się rewelacyjnym smakiem Zestawów Kulturalnych, nie trzeba wybierać się do opery. Równie dobrze będą smakowały w zaciszu własnego domu. Bo wyjątkowych chwil jest więcej, niż nam się wydaje, warto więc dzielić się tym, co dobre, i celebrować je jak najpiękniej.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij