Znaleziono 0 artykułów
05.06.2020

Znamy najlepiej zarabiające gwiazdy roku

05.06.2020
Kanye West (Fot. Getty Images)

Do sieci trafiła lista najlepiej zarabiających gwiazd 2020 roku. Najbogatsza z nich zarobiła w ciągu ostatniego roku aż 590 milionów dolarów.

Wśród wyróżnionych przez magazyn „Forbes” celebrytów znaleźli się popularni wokaliści, gwiazdy koszykówki, aktorki i aktorzy. Pomimo pandemii majątek gwiazd nie topnieje – wynosi łącznie 6,1 miliardów dolarów. Najlepiej zarabiającymi gwiazdami okazali się Kylie Jenner i Kanye West.

Magazyn “Forbes” niesłusznie okrzyknął Kylie Jenner miliarderką. W sprostowaniu podano nowe dane, wskazujące na majątek o wartości 900 milionów dolarów, w tym 600 mln pochodzi ze sprzedaży udziałów w Kylie Cosmetics – pod koniec ubiegłego roku korporacja Coty kupiła 51 proc. udziałów w marce Jennerki.  

Ellen DeGeneres (Fot. Getty Images)

Na drugim miejscu uplasował się Kanye West, z majątkiem o wartości 170 milionów dolarów. Raper zawdzięcza sukces marce obuwia Yeezy i współpracy z Adidasem. Wysoko na liście znaleźli się także prowadząca Ellen DeGeneres (84 mln dolarów), Ariana Grande (72 mln dolarów), aktor Ryan Reynolds (71.5 mln dolarów), Taylor Swift (63.5 mln dolarów) czy Billie Eilish (53 mln dolarów). Gwiazdy sportu dorobiły się jeszcze wyższych sum. Tenisista Roger Federer uplasował się na trzecim miejscu, z majątkiem 106.3 miliona dolarów. Z kolei piłkarz Cristiano Ronaldo dorobił się 105 milionów dolarów.

Kamila Wojtkiewicz
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Znamy najlepiej zarabiające gwiazdy roku
Proszę czekać..
Zamknij