Znaleziono 0 artykułów
27.09.2023

Zoë Kravitz powraca do krótkiej grzywki w stylu Audrey Hepburn

27.09.2023
Zoë Kravitz (Fot. Getty Images)

Krótka grzywka kojarzy się przede wszystkim z Audrey Hepburn. Od pewnego czasu to też ulubiona fryzura gwiazd Hollywood, w tym Zoë Kravitz, która decydowała się na takie cięcie już kilkukrotnie. Teraz efekty metamorfozy prezentowała na pokazie Saint Laurent w Paryżu.

W krótkiej grzywce widzieliśmy już Zoë Kravitz nieraz. W marcu 2022 roku w Nowym Jorku w nostalgicznej fryzurze zachwyciła na światowej premierze „Batmana”, filmu, w którym zagrała. Spięła włosy w klasyczny kok, a grzywkę podkręciła. W tym charakterystycznym dla siebie looku pojawiła się także na rozdaniu Oscarów w 2022 roku, kiedy to zupełnie olśniła wszystkich stylizacją. Wyglądała jak największa ikona amerykańskiego kina, Audrey Hepburn, nie tylko za sprawą różowej kreacji Saint Laurent, ale przede wszystkim z powodu skróconej, wystylizowanej delikatnie na bok grzywki.

Nowoczesny look Zoë Kravitz w krótkiej grzywce jak z czasów trasy promocyjnej „Batmana”

Krótka grzywka stała się znakiem rozpoznawczym Zoë Kravitz. Widać, że pasuje jej grzywka Hepburn. Aktorka powróciła do uczesania, ale tym razem nie zdecydowała się na upięcie, pozostawiając włosy prostymi. Pukle swobodnie opadały na plecy. Na pierwszy plan wysuwała się nowa, krótka i gęsta grzywka. Proste cięcie sprawiło, że włosy odsłaniały wyraziste brwi aktorki. Jeszcze we wrześniu na przyjęciu Fundacji Kerringa aktorka prezentowała się bez grzywki. Wtedy długie, czarne włosy postanowiła upiąć w elegancki kok.

Zoë Kravitz (Fot. Getty Images)

Zoë Kravitz w małej czarnej w groszki na pokazie Saint Laurent

Dzięki nowej fryzurze Zoë Kravitz skradła show na pokazie Saint Laurent. Pojawiła się w pierwszym rzędzie na paryskim tygodniu mody. Charakterna stylizacja włosów sprawiła, że jej mała czarna nabrała rockowego charakteru. Córka Lenny'ego Kravitza i Lisy Bonet na pokaz kolekcji Anthony'ego Vaccarello, ulubieńca Anji Rubik, dla Saint Laurent wybrała krótką małą czarną w białe groszki, która wyróżniała się marszczeniami przy dekolcie. Look uzupełniła czarnymi czółenkami z odkrytą piętą, jednymi z najmodniejszych butów sezonu. Subtelny makijaż podkreślał gęste brwi aktorki oraz jej wyraziste kości policzkowe. Całość zwieńczyły błyszczące, brzoskwiniowe usta.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij