Znaleziono 0 artykułów
06.05.2021

Zwiastun czwartego sezonu „Stranger Things”

06.05.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Netflix udostępnił tajemniczą zapowiedź czwartego sezonu serialu „Stranger Things” zatytułowaną „Jedenastko, słyszysz mnie?”. 

W 2016 roku „Stranger Things” stało się fenomenem platformy Netflix. Losy dzieciaków z Hawkins śledziły miliony widzów na całym świecie, a produkcja doczekała się trzech sezonów. Od premiery ostatniego odcinka minęły ponad dwa lata, a dziś fani serialu otrzymali wiadomość, że kolejna odsłona produkcji już powstaje.

Na oficjalnym YouTubie Netfliksa pojawiła się tajemnicza zapowiedź czwartego sezonu, sugerująca, że jeden z najczarniejszych charakterów – doktor Martin Brenner (Matthew Modine) powróci, a wraz z nim cofniemy się do przeszłości i eksperymentów na dzieciach. W opublikowanym zwiastunie Brenner, niepozornie nazywany „papą”, zapowiada, że „planuje coś naprawdę wyjątkowego” i zwraca się bezpośrednio do Jedenastki (Millie Bobby Brown) z zapytaniem, „czy go słyszy”. 

Netflix potwierdził, że w czwartym sezonie do stałej obsady: Millie Bobby Brown, Finna Wolfharda, Winony Ryder i Davida Harboura, dołączy ośmiu nowych aktorów, w tym Robert Englund, znany z roli Freddyego Kruegera w „Koszmarze z ulicy Wiązów” i Tom Wlaschiha z „Gry o Tron”. 

Data premiery czwartego sezonu „Stranger Things” nie jest jeszcze znana. 

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij