Znaleziono 0 artykułów
01.04.2021

Najmodniejsze półbuty sezonu w CCC

Pola Dąbrowska

Pastelowe mokasyny, lakierowane loaferki i skórzane derby – w CCC znajdziemy najmodniejsze buty sezonu z wiosennych kolekcji Gino Rossi, Jenny Fairy i Lasocki.

Na początku lutego, wraz z topnieniem nowojorskiego śniegu, Bella Hadid obwieściła wielki powrót mokasynów. Od tego czasu, czy słońce, czy deszcz model pojawia się na wszystkich ulicach światowych stolic mody. Klasyczne odsłony fasonu, jak i te z nutą ekstrawagancji znajdziemy również na stronie internetowej i w aplikacji CCC, gdzie właśnie zadebiutowały najnowsze kolekcje Gino Rossi, Jenny Fairy i Lasocki.

W ofercie Gino Rossi obok mokasynów z lakierowanej i licowanej skóry z awangardowymi przeszyciami występują pastelowe półbuty z ozdobną klamerką oraz loaferki tłoczone we wzór krokodylich łusek. Podobną tkaniną obito także męskie derby Gino Rossi. Na linię Jenny Fairy składają się karmelowe mokasyny z imitacji zamszu zwieńczone chwostami, sznurowane trapery przed kostkę i obuwie z metalicznymi łańcuchami w kształcie klamerek. A w kolekcji Lasocki pojawiły się derby na karbowanej platformie, loafery ze smukłym zaokrąglonym noskiem i mokasyny z miękkiej kanarkowej skóry.

Wiosenne półbuty Gino Rossi, Jenny Fairy i Lasocki dostępne są online na www.ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

1/21Najmodniejsze buty sezonu w CCC

Proszę czekać..
Zamknij