Znaleziono 0 artykułów
09.04.2021

Premierowo na Vogue.pl: Nowości Yoga Retreatment

Aleksandra Lewandowska

Anna Komierowska-Szweycer przedstawia nową kolekcję akcesoriów Stop & breathe, w której znalazły się ekologiczne maty, skórzane baleriny oraz unikatowe medaliony.

Reset i regeneracja to słowa, którymi Anna Komierowska-Szweycer, założycielka Yoga Retreatment, podczas tworzenia kieruje się najczęściej. Autorka programów jogi i medytacji, która jest także organizatorką relaksujących wyjazdów do Pałacu w Komierowie, w grudniu minionego roku zaprezentowała pierwszą, autorską kolekcję akcesoriów, ułatwiających odpoczynek w domowym zaciszu. – To przedmioty, które powstały z potrzeby piękna, relaksu i komfortu, które wyciszą umysł i rozluźnią ciało – mówiła wówczas. Teraz przedstawia najnowsze dzieło – drugą odsłonę Stop & breathe. 

Wśród akcesoriów, które znajdziemy się w nowej kolekcji Yoga Retreatment, znalazły się ekologiczne maty Sunrise Collection – Dusk, Sunset i Deep Ocean. Spokojnymi kolorami przypominają o świeżości poranka czy magii zachodu słońca. Po to, by praktyka jogi stała się drogą do ukojenia, pełni i piękna. Ponadto, pojawiły się ręcznie robione, włoskie baleriny. Wykonane z miękkiej i delikatnej skórki, stworzą podstawę każdej stylizacji, sportowej i eleganckiej. Medaliony i mydełka medytacyjne z kamieniami półszlachetnymi – ametystem, onyksem, labradorytem czy kryształem górskim – będą idealne zarówno na prezent dla siebie, jak i dla ukochanej osoby. A klasyki, takie jak poduszka na oczy z lawendą „Lavender Eye Pillow” i termofor z brązowego ryżu i imbiru „Ginger Thermal Pack”, pomogą w wyciszeniu po całodniowej pracy. 

Komierowska-Szweycer nie zapomniała także o uwielbianych przez klientki marki kaszmirowych kocach i ręcznikach, jedwabnych gumkach, wełnianych czapkach oraz czarnych torebkach, które pomieszczą wszystko to, co niezbędne. Kolekcję uzupełniają naturalne miody i herbaty, poprawiające odporność, koncentrację, wspomagające odchudzanie i zapobiegające infekcjom. 

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.yogaretreatment.pl.

1/15Tylko u nas: Nowe akcesoria Yoga Retreatment

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Nowości Yoga Retreatment
Proszę czekać..
Zamknij