Znaleziono 0 artykułów
11.08.2021

Debiut marki COS podczas Tygodnia Mody w Londynie

Aleksandra Kupras

Marka COS zadebiutuje podczas tygodnia mody w Londynie. Na wybiegu zobaczymy jej najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima, zaprezentowaną w formie hybrydowej. 

COS to marka szwedzkiego koncernu H&M działająca od 2007 roku. Jej znak rozpoznawczy to minimalistyczne, dopełnione przemyślanymi detalami kreacje oddające ducha miejskiej klasyki. Wyróżnia je funkcjonalność, szlachetna prostota i ponadczasowość. W portfolio marki znajdziemy kolekcje damską, męską, dziecięcą oraz akcesoria, takie jak bielizna, buty i torebki. COS przekłada ideę slow fashion nie tylko na modę, ale również na dobór lokalizacji, tworząc butiki w miejscach, których architektura współgra z filozofią marki. Jeden z flagowych sklepów znajduje się w Londynie przy Regent Street.

Marka COS po raz pierwszy zaprezentuje kolekcję podczas tygodnia mody w Londynie. Hybrydowy pokaz odbędzie się na wybiegu, ale zamiast modeli i modelek zobaczymy artystyczne portrety oraz ruchome zdjęcia. 

Do udziału w kampanii kolekcji zaproszono m.in aktorkę Jodie Turner-Smith, legendarną supermodelkę Raquel Zimmermann oraz aktywistkę Janayę Future Khan. Bohaterzy i bohaterki uwiecznieni na portretach, prezentują nowe spojrzenie na przyszłość.

Całość pokazu zostanie wyemitowana na żywo, na stronie COS.com

9/9COS zaprezentuje kolekcję jesień-zima 2021 podczas tygodnia mody w Londynie

Proszę czekać..
Zamknij