Znaleziono 0 artykułów
31.07.2020

Pierwsze zdjęcia z serialu „Ratched”

Kamila Wojtkiewicz

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia do nowego serialu Ryana Murphy’ego „Ratched”. Premiera już 18 września tego roku na Netfliksie.

Ryan Murphy, twórca takich hitów jak „American Crime Story”, „American Horror Story” i „Glee”, to obok Shondy Rhimes i małżeństwa Obamów, najnowszy współpracownik Netfliksa. Producent podpisał z platformą umowę na kolejne seriale.

Prequel filmu „Lot nad kukułczym gniazdem” z 1975 roku w reżyserii Miloša Formana (opartego na książce Kena Keseya pod tym samym tytułem wydanej w roku 1962) opowie o przerażającej pielęgniarce Mildred Ratched (wtedy w tej roli wystąpiła Louise Fletcher). Historia będzie osadzona w 1947 roku w Kalifornii, kiedy młoda Mildred zostaje zatrudniona w eksperymentalnym szpitalu psychiatrycznym. Później obserwować będziemy, jak traci złudzenia, a w końcu staje się potworem, którego znamy z „Lotu”.

Do udziału w serialu Murphy zaprosił plejadę gwiazd. Obok Sary Paulson w tytułowej roli, zobaczymy także Jona Jona Brionesa („Synowie Anarchii”), Charliego Carvera („Pozostawieni”), Judy Davis („Feud”), Harriet Harris, Cynthię Nixon („Seks w wielkim mieście”), Huntera Parrisha („Trawka”), Amandę Plummer „(Pulp Fiction”), Coreya Stolla („House of Cards”), Sharon Stone, Sophie Okonedo („Hotel Ruanda”) i Finna Wittrocka („Black Mirror: Bandersnatch”).

Za reżyserię odpowie duet Ryan Murphy i Ian Brennan („Glee”, „Hollywood”). Producentem wykonawczym został Michael Douglas, a debiutant Evan Romansky odpowiada za scenariusz. Serial zapowiadany jest na razie na dwa sezony składające się z 18 odcinków. Premiera 18 września tego roku na platformie Netfliksa

1/7Pierwsze zdjęcia z serialu „Ratched”

Proszę czekać..
Zamknij