Znaleziono 0 artykułów
21.11.2019

Premierowo na Vogue.pl: Converse x Millie Bobby Brown

Julia Właszczuk

W ramach współpracy gwiazda „Stranger Things” zaprojektowała trzy nowe wzory klasycznych modeli Chuck Taylor i Chuck 70. Każdą parę trampek można spersonalizować dzięki naszywkom i innym dodatkom.

Millie Bobby Brown słynie ze swojego bezkompromisowego stylu. Gwiazda „Stranger Things” nie boi się eksperymentować – z taką samą pewnością siebie nosi różowe sukienki i czarne garnitury, dżinsy i spódniczki mini, szpilki i trampki. Nastoletnia aktorka i aktywistka często zachęca swoich młodych fanów (jej instagramowe konto obserwuje ponad 30 milionów użytkowników) do bycia sobą. 

Pod tym samym hasłem Millie Bobby Brown przygotowała nową kolekcję dla Converse. W ramach kolejnej odsłony współpracy z marką gwiazda zaprojektowała trzy nowe wzory klasycznych modeli Chuck 70 i Chuck Taylor. Te pierwsze serialowa Nastka prezentuje w kontrastujących odcieniach różu, a drugie są czarno-białe z kolorowymi akcentami. Każdą parę trampek można spersonalizować, wykorzystując naszywki i inne dodatki. Gwiazda „Stranger Things” chce w ten sposób zachęcać fanów do wyrażania siebie i tworzenia własnego stylu. 

Nowa kolekcja trampek jest kolejną odsłoną współpracy Brown z Conversem. W lutym do sklepów trafiła linia Love The Progress, która dedykowana była silnym dziewczynom. Z tej okazji do sklepów trafiła limitowana edycja pięciu klasycznych modeli. W lipcu aktorka zaprezentowała natomiast kolekcję Millie by You, inspirowaną młodymi fanami aktorki.

Kolekcja Converse x Millie Bobby Brown jest już dostępna online.

8/12Premierowo na Vogue.pl: Converse x Millie Bobby Brown

Proszę czekać..
Zamknij