Znaleziono 0 artykułów
21.10.2021

„And Just Like That”: Carrie Bradshaw z nowym partnerem?

21.10.2021
Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw na planie "And Just Like That" (Fot. Getty Images)

Czy Carrie Bradshaw rozstanie się z Mr. Bigiem? Sugerują to zdjęcia z planu „And Just Like That”, przedstawiające pocałunek bohaterki z nowym bohaterem w serialu.

Jon Tenney, znany z „Mrocznych zagadek Los Angeles”, i Sarah Jessica Parker współpracowali już przy serialu „Sprawiedliwi” z 1990 roku. Ostatnio oboje pojawili się też w „The Pack Podcast”, serii krótkich podcastów, zrealizowanym w pandemii.

Zdjęcia z planu „And Just Like That”, które obiegły internet, przedstawiają pocałunek dwójki granych przez nich bohaterów podczas wieczornego spaceru. Scena ma miejsce przy kamienicy na Perry Street, gdzie mieszka Carrie Bradshaw.

Sarah Jessica Parker w tej roli ma na sobie brzoskwiniową suknię do ziemi, ozdobioną kwiatowym wzorem, a do tego marynarkę w landrynkowym różu oraz połyskliwą różową torebkę na długim pasku. Uwagę zwracają też oryginalne szpilki ze złotymi elementami.

(Fot. Getty Images)

Postać grana przez Jona Tenney’a nosi granatowe dżinsy, marynarkę w podobnym odcieniu oraz czarną koszulkę polo i czarne buty.

Czy scena pocałunku oznacza koniec związku Carrie Bradshaw i Mr. Biga (Chris Noth)?
Premiera „And Just Like That” – już w grudniu.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij