Znaleziono 0 artykułów
03.02.2021

Oscarowa obsada serialu „Solos”

03.02.2021
Helen Mirren i Anne Hathaway (Fot. Getty Images)

Jeszcze w tym roku na Amazon Prime Video zobaczymy „Solos”, najnowszą produkcję Davida Weilla, twórcy „Hunters”. Na ekranie Morgan Freeman, Anne Hathaway i Helen Mirren.

Światowe media obiegła informacja, że od października trwają prace nad antologią „Solos”. Odcinki serii przedstawią wyjątkowe historie osadzone w różnym miejscu i czasie, skoncentrowane wokół wybranej postaci. Serial bada głębsze znaczenie relacji międzyludzkich z perspektywy jednostki.

Jestem niezwykle podekscytowany. Nie mogę się doczekać, aż powołamy do życia „Solos” – mówi David Weil, reżyser. – To opowieść o bliskości mimo rozłąki, nadziei i poszukiwaniu części wspólnych dla wszystkich ludzi. Jestem niezmiernie wdzięczny grupie Amazon i partnerom tego projektu.

Za kamerą stanie David Weil, twórca „Hunters” (też Amazon). W obsadzie pojawiają się laureaci Oscara, tacy jak Morgan Freeman („Skazani na Shawshank”, „Siedem”), Anne Hathaway („Diabeł ubiera się u Prady”, „Pamiętnik księżniczki”), Helen Mirren („Królowa”, „Red”) oraz zdobywcy nagrody Emmy: Uzo Aduba („Orange Is the New Black”), Nicole Beharie („Jeździec bez głowy”, „Wstyd”), Anthony Mackie („Avengers: Koniec gry”), Dan Stevens („Piękna i Bestia”) i Constance Wu („Bajecznie Bogaci Azjaci”).

Premiera jeszcze w tym roku na Amazon Prime Video.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij