Znaleziono 0 artykułów
24.04.2020

Brodka śpiewa na żywo dla seniorów i samotnych

24.04.2020
Brodka (Fot. Materiały prasowe)

Muzycy koncertują dla swoich fanów w zaciszu domowym. Do akcji „Kwarantanna na na”, realizowanej we współpracy z wytwórnią Kayax, dołączy Brodka. Już dziś o godzinie 18 zaśpiewa na facebookowym live’ie. Wpłacane przez słuchaczy datki zostaną przekazane na wsparcie seniorów i osób samotnych.

Monika Brodka na scenie zachwyca głosem, na Instagramie pokazuje swoje kulinarne umiejętności, z zaangażowaniem udziela się też charytatywnie. W zeszłym roku połączyła siły z Fundacją SiePomaga. W ramach akcji uczestnicy licytowali zaproszenia na japoński brunch w warszawskiej restauracji MOD w towarzystwie gwiazdy. Artystka wraz z kucharzami zabrała gości w kulinarną podróż po Kraju Kwitnącej Wiśni. Dochód z zakupu zaproszeń został przekazany w całości na rzecz działań Fundacji. Tym razem Brodka zagra koncert live, emitowany na Facebooku, a dedykowany seniorom i osobom samotnym. Wszystkie datki zostaną przekazane Szlachetnej Paczce.
 
Cykl „Kwarantanna na na” to koncerty live z domów artystów Kayaxu. Wyświetlono je już ponad cztery miliony razy! Celem jest wspólne cieszenie się z muzyki. Przede wszystkim jednak, cykl służy temu, aby razem z Szlachetną Paczką wesprzeć tych, którzy potrzebują teraz naszej pomocy.
 
Ostatni tydzień akcji zainauguruje swoim poniedziałkowym koncertem Kayah, a środa będzie należała do Karoliny Czarneckiej. Natomiast 1 maja koncert kończący cały cykl dadzą powracający specjalnie na tę okazję The Dumplings. Wszystkie dotychczasowe występy są dostępne na stronie wydarzenia na Facebooku.
Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij