Znaleziono 0 artykułów
08.06.2021

Córka Brooke Shields w sukience mamy

08.06.2021
Brooke Shields na gali Złotych Globów, 1998 rok / Fot. Getty Images

Na licealny bal Rowan Henchy, córka aktorki Brooke Shields, założyła czerwoną suknię mamy z rozdania Złotych Globów w 1998 roku.

Pod koniec lat 90. amerykańska aktorka Brooke Shields, znana ze „Ślicznotki” i „Błękitnej laguny”, pojawiła się na rozdaniu Złotych Globów w jaskrawoczerwonej sukience. Młoda gwiazda nominowana była wtedy za rolę w serialu „A teraz Susan”. 23 lata później kreacja ponownie ujrzała światło dzienne, tyle że na córce Shields, Rowan Henchy, która postanowiła nałożyć ją na bal maturalny.

Brooke Shields udostępniła na Instagramie post, w którym najpierw dodała zdjęcia z córką, a następnie swoje z rozdania Złotych Globów w 1998 roku. „Myślałam, że to był specjalny wieczór, kiedy zostałam nominowana do Złotego Globu i założyłam tę sukienkę w 1998 roku, ale kompletnie nie byłam przygotowana na to, że moja córka założy ją na zakończenie roku. Dumna mama” – napisała.

Matka i córka postawiły na inne akcesoria. Brooke połączyła czerwoną suknię z pasującą kolorystycznie narzutką, a Rowan z niej zrezygnowała, decydując się na odsłonięte ramiona, z dodatkiem czarnej torebki Constance Hermèsa.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij