Znaleziono 0 artykułów
14.09.2022

Czekoladowy manikiur na jesień

14.09.2022
Fot. materiały prasowe

Co może być smaczniejszego niż pączek z lukrem? Oczywiście donut z polewą czekoladową. Hailey Bieber, która wylansowała glazed donut manicure, jesienią maluje paznokcie na połyskliwy brąz.

Miniony sezon w manikiurze należał do glazed donut. Hailey Bieber ogłosiła 2022 rokiem rozświetlonej, „polukrowanej” skóry. Glazed donut manicure łączy mleczny odcień i delikatnie perłowe wykończenie. Choć pokochały go influencerki z Instagrama, na jesień szykuje się nowa tendencja.

Fot. Instagram / @haileybieber

Hailey jest zawsze o krok do przodu – jej nowy manikiur to wariacja na temat efektu glazed donut. Podczas wycieczki do Brazylii modelka zaprezentowała czekoladowy odcień na paznokciach spiłowanych w migdałowy kształt. Całość pokryta była chłodniejszym top coatem. O tym efekcie możecie myśleć jako o czekoladowej polewie na pączku.

Czekoladowy manikiur jest tak samo lśniący jak jego poprzednik. To doskonały odcień na nadchodzącą jesień, zwłaszcza jeśli w chłodniejszych miesiącach wolicie ciemniejsze odcienie. Hailey ma nosa do trendów, więc możemy mieć pewność, że jej manikiur niedługo zagości na wybiegach, modnych ulicach i Instagramie.

Fot. Instagram / @haileybieber

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij