Znaleziono 0 artykułów
02.06.2023

Gigi Hadid z nową fryzurą w kampanii Miu Miu

02.06.2023
Gigi Hadid z long bobem i grzywką w najnowszej kampanii Miu Miu (Fot. Getty Images)

Gigi Hadid w kampanii Miu Miu, poświęconej torebce Arcadie, występuje z nową fryzurą. Jej long bob z krótka cieniowaną grzywką ma kolor platynowego blondu.

Gigi Hadid wiele razy zmieniała odcienie włosów, uczesania i rodzaje cięć. Nosiła krótki blond bob z krótką grzywką, miała też przez pewien czas długie włosy w odcieniu ognistej miedzi. Na zdjęciach najnowszej kampanii Miu Miu, Gigi prezentuje się z nowym, platynowym cieniowanym long bobem, który wydaje się przeciwieństwem jej poprzedniej fryzury.

Na jednej z opublikowanych nowych fotografii, promujących markę, modelka pozuje w luźnych, ciemnych dżinsach z czarnym paskiem, czerwonej koszuli Miu Miu oraz białych balerinach, założonych do szarych skarpetek. W ręku trzyma torbę Arcadie z najnowszej kolekcji marki, uszytą z tkaniny Matelassé.

Fryzura modelki doskonale wpisuje się w styl nowej kampanii Miu Miu, która podkreśla, że pojedyncze proste elementy stylizacji mogą układać się w wyjątkowe, pełne charakteru zestawy.

Bob w ostatnich latach zyskał duże grono popularnych zwolenniczek. Gwiazdy dopasowują ten rodzaj fryzury do własnego stylu i estetyki. Z takim cięciem mogliśmy widzieć, między innymi, Emily Ratajkowski, która nosiła bob z drapieżnym pazurem, Anję Rubik z krótkimi włosami w lekkim nieładzieKaię Gerber z włosami ściętymi w kształt litery A czy Billie Eilish z krótkim, curly bobem z cieniowaną grzywką.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij