Znaleziono 0 artykułów
21.06.2022

Gillian Anderson w różowej sukni Jonathana Simkhaia

21.06.2022
Fot. Getty Images

Na londyńskiej premierze platformy Paramount+ pojawiły się gwiazdy, a wśród nich Gillian Anderson, która promieniała w różowej sukni Jonathana Simkhaia.

Amerykańska platforma streamingowa Paramount+ z rozmachem wkroczyła na brytyjski rynek. W imprezie, którą poprowadził Graham Norton w otwartym niedawno budynku Outernet w Londynie, wzięły udział takie sławy jak Jessica Chastain, Viola Davis, David Oyelowo, Michelle Pfeiffer czy Sylvester Stallone.

Na błękitnym tym razem dywanie, nie czerwonym, pojawiła się też Gillian Anderson. Miała na sobie bakłażanowo-różową sukienkę maksi. Stylizację od Jonathana Simkhaia uzupełniła czerwonymi dodatkami: lśniącymi sandałkami na obcasach i kopertówką. Blond włosy spięła w niski kok z opadającymi na twarz kosmykami, a urodę podkreśliła rozświetlającym makijażem.

Gillian Anderson ma za sobą świetny serialowy etap drogi zawodowej. Aktorkę można oglądać na małym ekranie w takich produkcjach jak „The Crown”, „Sex Education” czy „The First Lady”, gdzie zagrała Eleanor Roosevelt. – Czuję, że w mojej karierze spotyka mnie niewiarygodne i nieustające szczęście – powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij