Znaleziono 0 artykułów
24.03.2023

Jennifer Lawrence w sneakersach Samba i z torbą The Row

24.03.2023
Jennifer Lawrence (Fot. Getty Images)

Tak jak stylizacje Jennifer Lawrence z czerwonego dywanu regularnie trafiają na szczyty list najlepszych kreacji wieczoru, tak również te casulowe są dowodem jej doskonałego wyczucia stylu. Aktorka 23 marca na spacer ulicami Nowego Jorku wybrała prosty zestaw, któremu charakteru dodały jedne z najbardziej pożądanych sneakersów sezonu i torba XXL marki The Row.

Jennifer Lawrence nie bez powodu nazywana jest mistrzynią miejskich stylizacji. Gwiazda, która na czerwonym dywanie olśniewa w dopasowanych kreacjach haute couture, na co dzień jest zwolenniczką wygodnych casualowych zestawień. Dobiera do nich wyjątkowe dodatki.

Na wiosenny spacer ulicami Nowego Jorku aktorka wybrała biały oversize’owy sweter, który połączyła z luźnymi granatowymi spodniami. Stylizację uzupełniła skórzaną torbą XXL marki The Row, ciemnymi okularami i jednymi z najmodniejszych butów sezonu – sneakersami Samba od marki adidas w kolorze gołębiej szarości.

Jennifer Lawrence w sneakersach Samba marki adidas i z torbą XXL od The Row (Fot. Backgrid/East News)

Wygodne buty na płaskiej podeszwie to podstawa w casualowej garderobie aktorki. Zostawiając wysokie obcasy na czerwony dywan, gwiazda na co dzień wybiera sportowe sneakersy, które regularnie wymienia z miękkimi balerinami, najczęściej marki The Row. W modelu Ava widziana była m.in. podczas wrześniowej randki z mężem i na początku roku, kiedy spacerowała ulicami Beverly Hills w oversize’owym garniturze.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij