Znaleziono 0 artykułów
02.02.2022

Jennifer Lopez w zmysłowej czerni

02.02.2022
Jennifer Lopez / Fot. Getty Images

Jennifer Lopez po raz kolejny udowodniła, że wiek nie ma znaczenia. Piosenkarka i aktorka podczas wywiadu dla „New York Timesa” o nowej komedii romantycznej „Wyjdź za mnie” wyeksponowała wyrzeźbiony brzuch w wyciętej sukience z metką Grace Ling.

Jedna z królowych komedii romantycznych lat 90. Jennifer Lopez powraca do ulubionego gatunku. Już w walentynki czeka nas premiera „Wyjdź za mnie”.W filmie gwiazda wciela się w rolę gwiazdy popu Kat Valdez, która planuje poślubić ukochanego. Gdy dowiaduje się, że ją zdradził, odwołuje ceremonię i postanawia poślubić stojącego na widowni mężczyznę trzymającego napis „Wyjdź za mnie”.

Podczas wywiadu o filmie dla „New York Timesa” JLo została sfotografowana w czarnej kreacji projektu Grace Ling (jej hasło przewodnie to „ekscentryczna elegancja”). Odważna czerń eksponuje wyrzeźbiony brzuch. Do tak spektakularnej stylizacji, wybranej przez stylistów, Roba Zangardiego i Mariel Haenn, aktorka postawiła na subtelne upięcie włosów i naturalny makijaż.  Lopez, która w tym roku skończy 53. lata, nigdy nie wyglądała piękniej. Miłość jej służy. – To piękna historia, ale nie traktujemy naszej miłości jako danej raz na zawsze. Związek wymaga pracy – powiedziała ostatnio o relacji z Benem Affleckiem.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij