Znaleziono 0 artykułów
29.04.2022

Premierowo na Vogue.pl: Najnowsza kolekcja marki Hibou

29.04.2022
Fot. Paulina Wesołowska

Najnowsza kolekcja Hibou powstała z inspiracji ikonami lat 80. i 90. XX wieku. Założycielka marki Kasia Kander-Wojnicka połączyła ponadczasowe basiki z dodatkami vintage. W kapsule znajdziemy bawełniane dresy, strukturalne wzory, czy oversize’owe koszule. 

Fundamentem marki Hibou od początku była wysoka jakość, a motto brandu brzmiało mniej znaczy więcej. Od 2014 roku Kasia Kander-Wojnicka wprowadza na rynek kolekcje idealne dla minimalistek. W ofercie sklepu znajdują się lniane spodenki, dresy wykonane z bawełny organicznej, czy wygodne piżamy.

Fot. Paulina Wesołowska

W nowym sezonie marka przygotowała kilka krótkich kolekcji, które w łatwy sposób można ze sobą łączyć. Na półkach zobaczymy dresy z organicznej bawełny, strukturalne dzwony w odcieniu fioletu, czy oversize’owe koszule. Nie zabraknie również bluz, marynarek, koszul i szortów, a także pereł. Paleta barw obejmuje intensywną zieleń, pudrowy róż i odcienie szarości. 

Fot. Paulina Wesołowska

Linia powstała z inspiracji ikonami przełomu lat 80. i 90. XX wieku, takimi jak Cindy Crawford, Lady Diana i Claudia Schiffer. Ich stylizacje, choć minimalistyczne, zawsze robiły wrażanie.

 

Zdjęcia: Paulina Wesołowska

Stylizacja: Karla Gruszecka

Modelka: Marta Litynska 

Fryzura i makijaż: Gor Duryan

 

Aleksandra Kupras
Komentarze (1)

Roma Jacewicz03.10.2022, 21:02
Uwielbiam Hibou :) Mam od nich parę rzeczy i super się trzymają. Ostatnio zamówiłam tę koszulę https://hibou.pl/pl/products/koszula-oversize-niebieska-1025.html i jest mega!!!
Proszę czekać..
Zamknij