Znaleziono 0 artykułów
09.04.2019

Nowy serial twórcy „Seksu w wielkim mieście”

09.04.2019
Lily Collins (Fot. John Shearer/Getty Images)

Dopiero co Candace Bushnell ogłosiła, że powraca z powieścią „Is There Still Sex in the City?”, a świat obiegła kolejna informacja związana z tym tytułem. Reżyser kultowej produkcji o przygodach Carrie Bradshaw, Darren Star, planuje nowy serial, którego akcja tym razem będzie rozgrywać się w Paryżu.

Darren Star, twórca takich telewizyjnych hitów jak „Beverly Hills, 90210” i "Melrose Place", tym razem pracuje nad miniserialem pod tytułem „Emily in Paris”.

W tytułowej roli zobaczymy Lily Collins. Jej postać przeprowadza się do stolicy Francji z amerykańskiego Midwestu. W Paryżu czekają na nią nowa praca, nowi przyjaciele i przede wszystkim, nowe podboje miłosne. To wszystko na pewno przypomni widzom perypetie  Carrie Bradshaw, Samanthy Jones, Mirandy Hobbes i Charlotte York.

Aktorka, którą w tym roku będzie można podziwiać w ekranizacji historii seryjnego mordercy Teda Bundy'ego oraz w „Nędznikach”, jest także producentką serialu. Pierwsze 10 odcinków „Emily in Paris” pojawi się na kanale Paramount Network.

Lily Collins (Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij