Znaleziono 0 artykułów
24.09.2021
Artykuł partnerski

Nu Skin ageLOC Boost: Przełomowy system pielęgnacji

24.09.2021
Fot. Getty Images

Kiedy nadchodzi pora deszczu, szarówki i chłodu, wszyscy – bez względu na to, jaki mamy rodzaj skóry – potrzebujemy dodać sobie blasku. Z urządzeniem Nu Skin® ageLOC Boost cera może być promienna i rozświetlona, jakby wakacje nigdy się nie kończyły.

Branża beauty zakochała się w urodowych gadżetach kilka lat temu. Wydaje się, że na dłużej. W ciągu ostatniego roku popularność wirtualnych „przymiarek” kosmetyków do makijażu tylko się ugruntowała. Na znaczeniu zyskują też aplikacje, pomagające chronić skórę przed poparzeniem słonecznym, poprzez przypominanie o konieczności reaplikowania kremu z SPF czy informowanie na temat aktualnego natężenia promieniowania UV. Coraz większym powodzeniem cieszą się również zabiegi pielęgnacyjne w domu i sięganie po urządzenia, dzięki którym możemy zadbać o skórę jak w profesjonalnym gabinecie. Beauty „tech” korzysta zarówno z mikroprądów, jak i ultradźwięków, podciśnienia oraz różnych typów światła – wszystkie te technologie doskonale służą piękności.
 

Fot. Materiały prasowe

Nu Skin® ageLOC Boost: Urządzenie, które rozświetla skórę

System Nu Skin® ageLOC Boost bazuje na technologii zmiennego mikroprądu impulsowego, który dodatkowo łączy ją ze skutecznymi składnikami Activating Serum. W rezultacie skóra staje się wyraźnie rozświetlona, wypełniona i bardziej elastyczna, nabiera młodzieńczego blasku i równomiernego kolorytu. Tak wykazało badanie konsumenckie in vivo z udziałem 32 kobiet w wieku 25–40 lat, które stosowały ageLOC Boost Activating Serum w połączeniu z urządzeniem ageLOC Boost Device raz dziennie przez 12 tygodni.

Co ważne, tak skuteczna pielęgnacja zajmuje zaledwie dwie minuty dziennie!

Fot. Materiały prasowe

Nu Skin® ageLOC Boost: Impuls dla lepszej cery

Nu Skin® ageLOC Boost wysyła do skóry przerywane, zmienne impulsy. System bazuje na zgłoszonej do opatentowania technologii mikroprądów. Fala pulsuje losowo, zmieniając biegunowość – od dodatniej do ujemnej, i z powrotem – co 2,4 sekundy.

Mikroprąd stosowany w połączeniu z Activating Serum optymalizuje stan skóry i aktywizuje procesy przywracające jej bardziej młodzieńczy wygląd. Razem z urządzeniem stosowane jest serum ageLOC Boost Activating Serum – preparat, który pomaga uzyskać efekt młodzieńczej, pełnej blasku skóry. Zawiera składniki rozświetlające, mieszankę nawilżającą i wypełniającą, a także zastrzeżoną mieszankę Nu Skin® ageLOC®, która zwalcza oznaki starzenia się skóry.

System ageLOC Boost może być używany w każdym wieku – to idealne uzupełnienie zabiegów pielęgnacyjnych dla każdego, kto chce zachować naturalne piękno skóry lub sprawić, by była ona jeszcze bardziej rozświetlona, elastyczna i wypełniona.

Nu Skin® ageLOC Boost: Pod kontrolą

ageLOC Boost Activating Serum zawiera między innymi wyciąg z pankracjum nadmorskiego (wyciąg z Pancratium maritimum) pozyskiwany z upraw w kontrolowanym środowisku (CEA). Składniki CEA rosną w zamkniętym środowisku, dzięki czemu są zrównoważone i możliwe do zidentyfikowania – od nasion aż do rośliny. Logo Groviv® na opakowaniu produktu Nu Skin® oznacza, że zawiera on co najmniej jeden składnik pochodzący z uprawy w warunkach kontrolowanych.

Pankracjum nadmorskie jest częścią formuły rozświetlającej, w skład której wchodzą też tetraizopalmitynian askorbylu i niacynamid. Serum zawiera także wyciągi z owocu Microcitrus australasica, który stymuluje złuszczanie i odnowę komórkową skóry, aby cera wyglądała na gładszą, bardziej promienną, rozświetloną i młodzieńczą, oraz mieszankę wypełniającą z wyciągiem z jabłka (wyciąg z owoców Pyrus malus), owoców soczewicy (wyciąg z owoców Lens esculenta), arbuza (wyciąg z owoców Citrullus lanatus) oraz dwie formy kwasu hialuronowego (sodium hyaluronate i sodium acetylated hyaluronate) – to miks, który doskonale nawilża i zmiękcza skórę, równocześnie sprawiając, że wygląda ona na bardziej wypełnioną.

Nu Skin® ageLOC Boost: Łatwiej znaczy lepiej

Zabieg z systemem ageLOC Boost i Activating Serum należy wykonywać raz dziennie po oczyszczeniu skóry i użyciu toniku Nu Skin®. Ważne jest nakładanie preparatu Activating Serum na powierzchnię przewodzącą urządzenia, ponieważ pomaga to w skutecznym przewodzeniu prądu. Nakładany bezpośrednio na skórę preparat może częściowo wyschnąć, a niezbędna jest wilgoć. Z tego powodu zalecane jest podzielenie zabiegu na dwa etapy i wykonanie go najpierw na jednej połowie twarzy, a potem na drugiej. Po użyciu urządzenia nadmiar Activating Serum należy wmasować w skórę, a następnie nałożyć kolejne codzienne produkty pielęgnacyjne.

Fot. Materiały prasowe

Nu Skin® ageLOC Boost: Badania potwierdzają skuteczność

Firma Nu Skin® zleciła badanie kliniczne w celu oceny skuteczności systemu ageLOC Boost (urządzenie oraz ageLOC Boost Activating Serum). W badaniu wzięły udział 32 kobiety w wieku 25–40 lat, które korzystały z systemu raz dziennie przez 12 tygodni. Pod koniec badania zaobserwowano, że skóra uczestniczek wyglądała na zdecydowanie bardziej elastyczną (o 90 proc. bardziej niż wcześniej), lepiej wypełnioną (103 proc.), jędrniejszą (104 proc.) i bardziej rozświetloną (75 proc). Poziom miękkości i gładkości skóry wzrósł odpowiednio o 64 i 66 proc. Gdy zapytano uczestniczki o ich wnioski, 91 proc. uznało, że chętnie wzbogaci codzienną pielęgnację o system ageLOC Boost. 54 proc. dostrzegło u siebie bardziej równomierny koloryt skóry, a 66 proc. – lepsze nawilżenie skóry.

Maja Mendraszek-Goser
Proszę czekać..
Zamknij