Znaleziono 0 artykułów
20.08.2020

„On the Rocks”: nowy film Sofii Coppoli

20.08.2020
Sofia Coppola i Bill Murray / (Fot. Munawar Hosain/Getty Images)

Po 17 latach od oscarowego „Między słowami” Sofia Coppola znowu połączyła siły z Billem Murrayem. Premiera nowego filmu już w październiku tego roku na platformie streamingowej.

Komediodramat „On the Rocks” opowie historię burzliwej relacji ojca, Felixa (Bill Murray) i córki, Laury (Rashida Jones). Podczas wspólnej podróży próbują sobie poradzić z problemami rodzinnymi. Laura nabiera podejrzeń, że jej mąż (Marlon Wayans) ma romans, bo zbyt często wyjeżdża służbowo. Razem z impulsywnym ojcem jedzie więc do Nowego Jorku, by poznać prawdę. W pozostałych rolach wystąpią: Jenny Slate, Jessica Henwick („Gra o tron”), Barbara Bain („Mission: Impossible”), Nadia Dajani oraz Jules Willcox.

Kto stoi za filmem?

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Sofia Coppola. Chciałam nakręcić coś lekkiego i zabawnego. Felix jest mężczyzną starej daty. Jego sposób patrzenia na kobiety i związki determinuje to, jakich udziela rad. Jego perspektywa różni się od tej, którą ma mąż Laury, a ona próbuje zrozumieć sytuację właśnie z jego punktu widzenia – mówiła reżyserka w rozmowie z magazynem „Entertainment Weekly”. To pierwsza współpraca między studiem A24 i Apple TV+.

Duet Coppola i Murray

Nowy film to kolejna współpraca Coppoli z Murrayem od czasu „Między słowami” w 2003 roku i netfliksowego „A Very Murray Christmas” w 2015 roku. Za ostatni film z 2017 roku, „Na pokuszenie” Coppola została nagrodzona na festiwalu filmowym w Cannes za najlepszą reżyserię.

Zdjęcia do „On the Rocks” nakręcono w 2019 roku w Nowym Jorku. Tytuł zadebiutuje na Apple TV+ w październiku tego roku. Trafi także do limitowanej dystrybucji kinowej.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij