Znaleziono 0 artykułów
04.07.2020

Powstanie kontynuacja filmu „Dzień Świstaka”

04.07.2020
Kadr z filmu "Dzień świstaka" (Fot. East News)

Aktor Stephen Tobolowsky zapowiedział pracę nad serialową kontynuacją jednej z najlepszych komedii lat 90. Data premiery nie jest jeszcze znana.

„Dzień Świstaka” w reżyserii Harolda Ramisa to jedna z najpopularniejszych komedii lat 90. Historia zapętlonego dnia, w którym znalazł się zgorzkniały prezenter Phil Connors (Bill Murray) podbiła serca widzów. Aktor odgrywający rolę agenta ubezpieczeniowego Neda Ryersona, Stephen Tobolowsky, zdradził, że trwają rozmowy nad serialową kontynuacją filmu. - Jeden z producentów zaczepił mnie i powiedział, że pracuje nad telewizyjną serialową wersją „Dnia Świstaka”. Spytał mnie czy chciałbym znowu wcielić się w tę rolę. Tym razem po 30 latach. Ciekawe, jak potoczyło się jego życie. - opowiadał w podcaście „Production Meeting Podcast”.

 

Filmy wzorowane na „Dniu świstaka”

Po sukcesie „Dnia świstaka” powstało wiele filmów, w których jeden dzień powtarza się wciąż od nowa. I choć żaden z nich nie dorównuje oryginałowi, warto spojrzeć na niektóre pozycje z oferty Netfliksa. Wśród nich znalazły się m.in.  „ARQ”, „Nago”, „Zanim odejdę”, „Na skraju jutra”, „Do zobaczenia wczoraj” i „Russian Doll”. 

Nie ogłoszono jeszcze szczegółów co do reżyserii, scenariusza czy produkcji nadchodzącego serialu. Nie wiadomo także czy Bill Murray ponownie wcieli się w rolę Phila Connorsa. Aktor wystąpi natomiast w nowej produkcji „Pogromcy duchów: Dziedzictwo”. Premiera w marcu 2021 roku.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij