Znaleziono 0 artykułów
14.08.2020

Robert Pattinson w filmie Netfliksa

14.08.2020
(Fot. Glen Wilson/Netflix)

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego thrillera psychologicznego, „Diabeł wcielony”. Premiera już 16 września na Netfliksie.

Film jest adaptacją nagradzanej powieści Donalda Raya Pollocka. Akcja rozgrywa się w miasteczku Knockemstiff w Ohio, między II wojną światową a konfliktem w Wietnamie. Poznajemy historię ludzi przesiąkniętych złem – demonicznego kaznodziei, małżeństwa i szeryfa. Na swojej drodze spotykają młodego chłopaka, Arvina Russella, który próbuje ochronić bliskich. „Jak i dlaczego ludzie z dwóch niezwiązanych ze sobą punktów na mapie mogą być połączeni” – słychać głos w zwiastunie.

(Fot. Glen Wilson/Netflix)

Obsada filmu

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się Robert Pattinson („Lighthouse”) jako kaznodzieja, Jason Clarke („Everest”) i Riley Keough („Mad Max: Na drodze gniewu”) jako małżeństwo, Tom Holland („Avengers: Koniec Gry”) jako Arvin Russell, Sebastian Stan („Kapitan Ameryka”) jako szeryf, Bill Skarsgård („To”), Mia Wasikowska („Alicja w Krainie Czarów”) i Eliza Scanlen („Małe kobietki”). W pozostałych rolach Haley Bennett, Harry Melling i Pokey LaFarge.

Kto stoi za filmem?

Za reżyserię odpowiada Antonio Campos, znany z filmu „Christine” i serialu „Grzesznica”. Jake Gyllenhaal, Randall Poster, Riva Marker i Max Born zostali producentami obrazu. Scenariusz napisali Antonio i Paulo Campos.

Premiera filmu już 16 września tego roku na Netfliksie.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij